Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Kyon jest zwykłym uczniem szkoły średniej. Nie wierzy w nadprzyrodzone zjawiska. Tym bardziej jest więc zaskoczony, kiedy jego śliczna koleżanka z klasy – Haruhi – oświadcza przed całą klasą, że nie interesują ją "normalni ludzie", tylko podróżujący w czasie, kosmici i inni dziwacy. Zaciekawiony Kyon zaprzyjaźnia się z Haruhi i staje się wkrótce członkiem jej klubu – Brygady SOS – powołanej w celu badania zjawisk nadprzyrodzonych.
 

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2006
Czas trwania: 
14x23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Jedno z najlepszych Anime tamtych czasów. Haruhi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziewczyn z Anime (tak jak Konata z Lucky Star i wiele innych). Świetny i skromny wątek romansu oraz niepowtarzalny klimat ciepłego i cichego klubowego pokoju sprawiają, że oglądając tą serię samemu chciałoby się posiedzieć w takiej szkole i odbyć przygody wraz z Suzumiyą ^.^ Polecam każdemu to Anime jako jeden z klasyków, które warto znać. PS.: Jak dla mnie brakuje tu paru odcinków, chociażby z nagrywaniem filmu na festiwal (niezapomniane i słodkie 'Mikuru Beam'). Poza tym nie mogę znaleźć na anime-odcinki drugiej serii albo też filmu, który również jest rewelacyjny.

0 0

Ja dla mnie średnie. Ciągłe gadanie o wszystkich mocach, podróżach w czasie, ciągłe pakowanie się w kłopoty, gadanie o tym, że to Suzumiya ,,Bogiem" tego świata, gadanie o zamkniętych strefach i nastroju Haruhi jest po pewnym czasie cholernie nudne i uciążliwe. Pomijając fakt że akcja jest wolniejsza od budowy autostrady na Euro 2012. Ciągle zdarzają się incydenty, które mają minimalny wpływ na fabułę. Na 13 odcinków zdążyłem się dowiedzieć 4 rzeczy: 1. Trójka członków brygady to Esper, Alien i Timetraveler 2. Suzumiya to bóg tego świata 3.Haruhi zależy na głównym bohaterze 4. To właśnie ona tworzy zamknięte strefy ze względu na swój nastrój Akcja rozwija się wolno, nudne, przewidywalne, ciekawe fabuła ogólna, kreska średnia - słabe 5/10

0 0

Świetne anime. Polecam :D

ciekawe czy będzie upload ostatnich odcinków i 2 sezonu

0 0

Właśnie biorę się za to Anime :)

1 0

Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam. Jest też bardzo dobra kinówka dla uzupełnienia. I słyszałem że jest tworzony 3 sezon (bo aktualnie są 2 + kinówka z czego aktualne sezony przeplatają się w fabule i akcji).

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?