A-Channel

A-Channel opowiada o 4 koleżankach, które dorastając poczuły, że życie jak i emocje, z wiekiem się zmieniają.

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Anime które posiada 12 odcinków jak i 11 specjałów co daje w sumie 23 odcinki, praktycznie 2 sezony przypadkowego anime. Czy warto się na to pisać dokładnie po 5 latach od zamieszczonego postu?

4/10 ----- Jest to anime na nudne wieczory, gdzie nie mamy kompletnie co ze sobą zrobić. Można oglądać chociażby dla samej głupiej głównej bohaterk ( ,, Run '' ) i zobaczyć jak daleko ta jej głupota sięga. Niestety takie właśnie postacie jak ,, Run '' odstraszają mnie i psują mi oglądanie. Mnie jakoś to nie wciągnęło, ale lekki uśmiech się czasami pojawiał. Anime, w którym fabuła nie jest interesująca i zmierza do nikąd. Bohaterowie nie są za ciekawi. Takie właśnie serie mogą ciągnąć się sezonami. Takie, w których nic się nie zmieni, nic nie zaskoczy osoby oglądającej, a klimat pozostanie taki sam do samego końca. Czyli, ,, jaki początek, taki koniec''. Z pewnością nie jest to anime, które zapamiętam i zapewne wyląduje u mnie w głowie w dziale ,, obejrzane i do zapomnienia. ''. -----

1 0

Dobre na nudę,takie lekkie i przyjemne anime. Tooru bardzo polubiłam,jest taka urocza :3

1 0

Nie powiem, że jest to wybitne. Bo nie jest. Jednak gdy człowiek wróci styrany, przyskrzyniony ciężkością otoczenia, to anime jest bardziej, niż idealne. Lekkie i przyjemne, z uroczą kreską i niezbyt przesadnym, dopasowanym do atmosfery humorem. Nie ma się tutaj nawet, co zbytnio rozdzielać. Moe jest dużo, tego typu serii też. Ale i tak ogląda się z przyjemnością. Czas zabity w kilka chwil.

1 0

Supcio jak dla mnie :3

nudne

A-Channel jedno z pierwszych Anime które obejrzałem to naprawdę dobry tytuł.Fabuła jak to w Prozie Życia bywa nie jest tu najważniejsza.To prosta opowieść o grupie przyjaciółek spędzających razem czas zarówno w szkole,jak i po lekcjach.Jako iż ten schemat jest już bardzo wyeksploatowany,w kolejnych utworach z tego gatunku nie liczy się już sama fabuła tylko umiejętne jej wykorzystanie,a co dalej idzie pozyskanie względu widzów.Intryga jest dokładną kalką budowy pierwowzorów które zapoczątkowały ten typ Anime.Nie ma tu więc o niej dużo do powiedzenia.Ważne w tym tytule jest to,iż przyjemnie się go ogląda.Nie nudzi on swoją powtarzalnością i mimo,że nie jest tak dobry jak chociażby Lucky Star to i tak utrzymuje poziom aż do końca i potrafi zabawić oglądającego.Postacie przypominają mi fabułę.Są do bólu przerysowane.Mamy tu zestaw bohaterek,których charaktery są już znane przez doświadczonych Otaku na pamięć.Co prawda w czasie gdy Ja oglądałem ten twór nie byłem jeszcze jakoś specjalnie obeznany w tym temacie,więc nie potrafiłem jeszcze tego dostrzec.Po nie z pełna roku wracam jednak do omawianego dziś utworu i z przykrością stwierdzam,iż temperamenty protagonistek są po prostu czystymi kopiami znanych nam już charakterów i to nie tylko postaci z gatunku Slice of Life.Miałem obawy co do grafiki użytej w tym Anime,ale po obejrzeniu pierwszego odcinka wszystkie moje niepokoje odeszły w kąt.Kreska i animacje są świetne.Co do kreski to według mnie idealnie pasuje ona do miłej i spokojnej atmosfery panującej w opowieści o codziennym życiu zwyczajnych uczennic.Animacje nie grzeszą swoją dokładnością,ale tym samym nie wyglądają jakby na ekranie ktoś w kółko poszczał nam plik w formacie GIF.Muzyka,a w szczególności kawałek "Morning Arch" czyli Op wpadają w ucho.Nie jest to może soundtrack wykonany na poziomie Chopina,jednak ma on to coś co sprawia,iż chce się nam go słuchać i co najważniejsze nie daje on wrażenia losowo dobranego.Ogółem bawiłem się całkiem dobrze i przetrwałem do końca.Nie dam jednak wysokiej oceny temu tworowi,ponieważ zbytnio opiera się on na oklepanych wydarzeniach i sytuacjach.Nie zmienia to jednak faktu,iż mam do niego spory sentyment. ///////////////Fabuła - 7/10/////////////// Postacie - 6/10/////////////// Grafika - 8/10/////////////// Muzyka - 7/10/////////////// Przyjemność z oglądania - 7/10/////////////// Ocena sumująca - 7/10 {Całkiem całkiem}

Anime: -chwilami zabawne, -chwilami nudnawe, -dla młodszego pokolenia otaku :), -mocno przewidywalne, -doskonałe w nudne wieczorki, -piosenki w każdym odcinki wręcz denerwujące, Ocena 6/10 (:

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?