Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Aiura

Opowieść o Amayi, Iwasawie i Ueharze – trzech “irytujących acz energicznych licealistkach z zerową motywacją” oraz ich kolegach z klasy. Życie codzienne tejże trójki dobrze opisują słowa “co się dzieje, kiedy nic się nie dzieje”.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
12x5 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Spoko anime, ale połowę odcinka zajmuje opening i ending, a więc z 5 min. odcinka zostaje gdzieś około 2 min. materiału, gagi są na poziomie normalnym, oprócz niektórych stereotypowych zagrań typu, Mamy osobę która wygląda na 12 lat, a ma 30 i jest nauczycielem, ale i tak anime można sobie obejrzeć w wolnej chwili, 6/10 można obejrzeć, ale nie trzeba.

Super słodkie idealne na odpoczęcie od ciężkich serii :D

4 0

Są serie ciężkie, przytłaczające nas tym, co dzieję się w dzisiejszym świecie, jak pogmatwana jest ludzka psychika i jego czyny. Są serie, które skupiają się na wybuchach i dają przy tym dawkę dobrej zabawy. Jest też Aiura z krabem w openingu. Należy ona do tego typu serii, przy której nie należy się zastanawiać. Najlepiej będzie, jeżeli w ogóle przestaniecie myśleć. Dajcie się wciągnąć w krainę trzech przyjaciółek i ich prostych charakterków. Od tak, dla tego, by czas zleciał. Akurat, gdy czeka nas podróż. Niedługa rzecz jasna. Krótkometrażówki też trzeba doceniać. I właśnie temu opierać się nie zamierzam.

1 1

Obejrzałam. Kiedyś. I naprawdę nie pamiętam o czym to było. Poza tym, że gdzieś w openingu był krab, a samo anime sprawiło, że przysnęłam w pewnym momencie, chociaż częściej doprowadzało mnie do śmiechu - swoją głupotą? Dziwnością? Nie wiem co mam o nim myśleć, ale tytuł zakodował mi się w głowie, czyli w jakiś sposób anime odbiło się na moim życiu (chyba), tak więc daję 2-/5 :) Jeżeli dopada Cię nuda, niemoc i potrzebujesz odmóżdżenia - sięgnij po Aiura :D

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?