Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Aiyou De Mishi

  Yan Yuechu returned to his hometown to work and made new friends at his workplace. One day, he went to XY Escape Room and found himself deeply attracted to the proprietor, Xu Aiyou. However, that was when he started to experience strange escape room illusions. As Yan Yuechu got to know Xu Aiyou, more and more incidents started to happen around him and even his friends. In the process of solving the escape rooms and finding the mastermind behind all these events, he gradually found himself uncovering the truth behind his lost memories… anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  16 x 16 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  @Józiek Tak, co prawda ze sporym opóźnieniem, ale jednak przełamałem się po przeczytaniu bardzo dobrych opinii o tej produkcji. I potwierdzam, jest świetna.

  0 0

  Po kilku tygodniach jakoś się przełamałem i mimo ciężkich chwil z językiem chińskim, do którego nadal nie jestem przekonany, zacząłem oglądać. I co najciekawsze - nie żałuję. Jedna z lepszych produkcji jakie miałem przyjemność oglądać w ostatnich miesiącach. Pomimo skróconego metrażu, względem standardowych odcinków, historia niesamowicie wciąga. Końcówka również była świetna. Takich serii chciałoby się jak najwięcej, zamiast taśmowo tworzonych cukierkowych Isekaiów. Szczerze polecam - 8/10 i ulubione.

  0 0

  Fajna baja, a do chińskiego da się przyzwyczaić. Swoją drogą robią coraz ciekawsze rzeczy... :)

  0 0

  Chiński sprawia że uszy krwawią, ale poza tym to anime jest zajebiste!

  4 1

  Produkcja chińska. Odpuszczam. Nic nie poradzę na to, że nie mogę zdzierżyć chińskiego w anime.

  4 0
  @Mangas

  Chyba jednak dajesz radę, bo widzę twoje komentarze pod prawie każdym odcinkiem xd

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL