Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Akagami no Shirayuki-hime 2 – 12 PL HD

Poprzedni odcinek
Cloud  PL do 1080p
Mystream  PL do 720p
MP4Upload  PL do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Autor napisów: 

Grupa: AO-Subs Tłumaczenie: YareYare Korekta: Sasna

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Bardzo przyjemna seria warta oglądania któryś raz <3

0 0

Ale tak właściwie, to ile mają lat Śnieżka i Zen? W którymś z odcinków było mówione,że Ryu ma 12 lat... Ale w jeszcze innym pokazali jak siedzi na krześle i nie dosięga do podłogi.. Rozumiem, że może być po prostu niski, ale w takim razie ile oni mają lat? Jeśli chodzi o sprawę z małżeństwem Zena w poprzednich odcinkach, to myślę, że ma ok. 17 lat. Ale to tylko moje podejrzenia ;p

0 0

Mam nadzieję, że 3 sezon będzie, ponieważ nic nie wiemy np. o rodzicach Zena. Dostałam niepewne informacje na temat tego, że 3 sezon ma wyjść 27 sierpnia. Powtarzam, to ją NIEPEWNE INFORMACJE. Liczę na kontynuację tak cudownej serii ^^

Naprawdę sie dobrze się bawiłem. Anime godne polecenia

Nieeeeeee fin 😭 chcę trzeciego sezonu... Nie wytrzymam tego 😭

0 0

Ja od samego początku wiedziałam że ślubu nie będzie z opisu drugiego sezonu i raczej nie będzie też 3 sezonu niestety

Pierwszy sezon nie ma śluby to OK, ale drugi sezon nie ma! A z całej paplaniny Zena i Śnieżki wynika, że Śnieżka nie przestanie być zielarką nawet jakby był po ślubie, a Zen nie porzuci korony. Poza tym dobrze się oglądało na koniec zabrakło sceny zazdrości Zena.

1 0

Świetne anime, ale czegoś zabrakło mi w tym ostatnim odcinku. Liczę na kontynuacje :)

1 0

Kocham! Ciekawe czy będzie 3 sezon bo trochę tak szkoda że tak się skończyło

0 0

Najlepsze anime na świecie, kocham to!

Idioto miałeś tyle momentów na oświadczyny a żeś ich nie wykorzystał xddd

0 0

ja chce więcej ! xD mam nadzieje ze będzie 3 sezon kocham to anime <333

Ja chce 3 sezon

1 0

Chciałabym 3 sezon♥♥♥

0 0

FIN!?!?! jakie Fin dawać 3 sezon.

Wie ktoś może czy będzie 3 sezon ? :) Mam nadzieję , że będzie , bo umrę :C

2 0

Dziękuję Wam serdecznie za Waszą ciężką pracę! Anime niesamowite, już dawno nie natrafiłam na tak ciekawe postacie, ich charaktery, niesamowite zwroty akcji, ciekawą fabułę, którą lekko i przyjemnie się oglądało. Dawno również nie miałam ciarek oglądając jakąś serię. Gorąco polecam! :) Mam nadzieję na 3 sezon!

0 0

Niekoniecznie takiego zakończenia się spodziewałem, ale i tak wyszło całkiem dobrze. Uczucia Śnieżki, a raczej jej niepewność co do Zena trochę dziwaczne, ale to może tylko moje przypuszczenia. Kontynuacja opowieści przebiegła zgrabnie, przyjemne wątki i nowe, ciekawe postacie. Dobry romans, tak z 8/10 <3 Teraz oczywiście czekać na kontynuacje, bo mam nadzieje - po wydaniu odpowiedniej ilości mangi - zrobią trzeci sezon. Tak prawdziwych i chętnych do zobaczenia postaci i wciągnięcia się w dalszą część historii nie miałem od dawna :3

Wielkie podziękowania dla tłumacza i korekty! Naprawdę świetne anime, które warto obejrzeć. Niewiele jest tego typu wciągających czy trzymających w napięciu romantycznych, właściwie to pierwsze, które obejrzałam od początku do końca, :D Wszystkie odcinki połknęłam niesamowicie szybko i teraz czuje niedosyt. Zaledwie w piątek znalazłam Śnieżkę, przy czym po mniej więcej czterech dniach skończyłam całą serię. Mam nadzieję, że jednak pojawi się sezon 3, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

Wielkie podziękowania dla tłumacza i korekty! Naprawdę świetne anime, które warto obejrzeć. Niewiele jest tego typu wciągających czy trzymających w napięciu romantycznych, właściwie to pierwsze, które obejrzałam od początku do końca, :D Wszystkie odcinki połknęłam niesamowicie szybko i teraz czuje niedosyt. Zaledwie w piątek znalazłam Śnieżkę, przy czym po mniej więcej czterech dniach skończyłam całą serię. Mam nadzieję, że jednak pojawi się sezon 3, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

0 0

Miło się oglądało :)

Zleciało jak z bicza strzelił, tak, aż tak przyjemnie mi się oglądało. Zgaduje, że ten trzeci sezon który jest niby taki prawdopodobny to pewnie będzie trzeba czekać na niego trochę dłużej niż ta różnica pomiędzy pierwszym a drugim. Jedyne czego nie da się przeoczyć to ten list, bardzo interesujące co w nim jest napisane. No i oczywiście na koniec wielkie podziękowania dla tłumacza i korektorów.

3 sezon MUSI być <3 Książe Rajii nie jest zły i nawet go lubie, ale zgaduję, że nie jestem jedyną osobą. Gdyby Śnieżka wybrała jego to nawet bym nie grymasiła... A nie, sorry, Zen i tak lepszy xD Jestem też ciekawa co dokładnie Śnieżka napisała do Księcia Rajii'ego :)

Jak nie będzie 3 sezonu to oficjalnie umrę ;-; Dzięki YareYare i Sasna <3

0 0
@Binarisja

Proszę ;)

0 0

Dlaczego tak szybko zmieniacie kanał emitowany\/zakończony, nie da się później połapać xd

0 0

Pytanie do osób czytających mange: Któremu rozdziałowi mniej więcej odpowiada ten odcinek?

0 0

Mega :)

Super anime polecam wszystkim. Dzięki Yare Yare za tłumaczenie :) Nie mogę się doczekać 3 sezonu oby był :)

0 0
@Kazarumi01

Mi także przyjemnie tłumaczyło się dla tak dobrej widowni ;) Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeżeli w przeciągu dwóch miesięcy nie wyjdzie informacja o trzecim sezonie, to najpewniej na tym się skończy. Ps: Dziękujemy także korekcie, bo to ona odwala kawał fantastycznej roboty ;) Dla zainteresowanych w następnym sezonie pod opiekę biorę kolejny tytuł studia Bones, czyli Bungou Stray Dogs.

0 0

Bardzo mi się podobają te sezony które już są. Mam wielką nadzieję że sezon 3 się pojawi. Takiego fajnego rodzaju anime jak to trudno gdzie kol wiek spotkać. Ekstra anime polecam

Kiedy 3 sezon?Ten Izaanna jest nie do określenia-_-

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?