Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Ciężko chora młoda dziewczyna spędza większość swojego życia w szpitalnej sali, zabijając czas grami otome. Jednak pewnego dnia znajduje się w samym środku akcji z jednej z tych gier jako czarny charakter, Irena Laura D’Autriche. Podczas bankietu z okazji zakończenia semestru zimowego książę korony i przyjaciel Ireny z dzieciństwa, Cedrik Jeanne Elmeier, publicznie unieważnia zaręczyny z Ireną i ogłasza, że jest zakochany w Lilii Rainworth, głównej bohaterce gry. Świadoma tragicznej przyszłości, która ją czeka i zdeterminowana, by ją zmienić, młoda dziewczyna postanawia pokonać głównego bossa gry, króla demonów, czyli przyrodniego brata Cedrika, Klaudiusza Jeanne Elmeiera, sprawiając, że ten się w niej zakocha! Czy w obliczu upływającego czasu Irena zdoła zrealizować swoje plany, czy też pozostanie związana z czekającym ją niefortunnym zakończeniem?

Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 1

Cudowne anime. Po każdym odcinku czekam na następny tydzień by obejrzeć kolejny odcinek. Fabuła 3/3, kreska 2/2, gatunek 3/3, muzyk 2/2. W sumie: 10/10. :)

Czarny koń sezonu. Grafika 6/10 (staranna, choć prosta, bez wodotrysków, przyjemna dla oka, klimatyczna) Muzyka 10/10 (Łał! Ile tu się dzieje w sferze udźwiękowienia! Jestem w szoku! Genialne!) Fabuła - nie wiem. Dałbym 9/10, ale równie dobrze może być 8 albo 7... Niech się najpierw skończy. Na pewno chwyciło mnie za serce tempo narracji - bliskie ideału. Ideału, czyli najwyższej światowej klasy, czegoś, co udaje się tylko nielicznym produkcjom. Tutaj się to już nie uda, ale i tak jest wybitnie dobrze.

0 0

no bedzie ciekawie xd

0 0

Niby miała nastać era na anime typu Spy x Family, a ja tu widzę już trzecie anime w stylu My Next Life as a Villainess

0 0

co ile odcinek?

0 0

zapowiada się ciekawie

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony