Aldnoah.Zero 2

Drugi sezon Aldnoah.Zero.

 

Czas: 
Inne: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
12x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (13)

Anime bardzo mi się podoboało. Śmiało można obejrzeć.

1 0

Świetne anime, chociaż szkoda faktycznie że nie było zakończenia Inaho + Aseylum bądź w skrajnym przypadku brzydko pisząc < Tak wiem przepraszam :) > Inaho + Inko też bym się nie obraził na takie zakonczenie serii Polecam każdemu :)

0 0

Cała seria osobiście bardzo mi się podobała, bohaterowie byli zbalansowani, każdy miał inny charakter oraz cele. Podkład muzyczny bardzo nadawał klimatu walką. Moja ocena to 7/10 bo zakończenie to lekko ujmując SPIERDOLILI. (Gdyby nie zakończenie było by 9/10)

0 0

Jak dla mnie 1 lepsza od 2 :D Za dużo jest w 2 niedociągnięć :( albo już brakowało pomysłów i dokładności, i wyszło jak wyszło:P Ale nie zniechęcam do obejrzenia :D

0 0

Moim zdaniem oba sezony utrzymywały się na dość wysokim poziomie, zwłaszcza oprawa muzyczna podczas walk jak i poziom animacji. A co do doskonałości Inaho wcale mi nie przeszkadzało a nawet lepiej mi się oglądało to anime. Zawsze czekałam na jakiś super pomysł głównego bohatera na wyjście z trudnej sytuacji. Łącznie oba sezony 9/10 (czegoś zabrakło w odcinkach końcowych)

0 0

Dla mnie jest to genialne anime. Inaho faktycznie był trochę za mocno wyidealizowany i nieomylny ale wgl to nie przeszkadzało. Jego zajebistość nie kłóciła się z niczym. Jeszcze ta muzyka podczas walk <3

0 0

Jestem chyba jakiś dziwny. Z tego co widzę znajduję się z nielicznej grupie osób, które 2 sezon uznają za lepszy od pierwszego. Co prawda szału nadal to moim zdaniem nie robi, ale losy Ziemi nie były już zależne tylko od Inaho co dla mnie samo w sobie jest plusem. Oczywiście poziom udźwiękowienia oraz animacji jest jak dla mnie na całkiem dobrym poziomie, ale wszystko wali się przez dziwne rozegranie akcji. To często było takie "pierdzielenie o Chopin'ie" jak w poprzedsniej swerii, ale jakoś tak byłem to w stanie jeszcze zaakceptować. Ode mnie pierwszy sezon 7/10, drugi 8/10.

10/10 pierwszy sezon Natomiast 2-ga hmm 5,5? /10 może nawet 4/10 ehhh tak długo czekałem na ostatni ep.... (rozczarowanie) Jakie wy macie nastawienie do tego sezonu po obejrzeniu całości ?

0 0

Trzeba przyznać, że drugi poziom przerósł wszelkie oczekiwania po pierwszym sezonie. Świetne anime!!!

0 0

Osobiście nie znoszę Slaine'a (tak to się pisze? O.o ), więc mnóstwo jego osoby w drugim sezonie mnie drażni xD Ale wytrzymam! Wszystko dla ponownego spotkania tego blondasia i Inaho xD

0 0

Najlepsze anime tego sezonu :)

Taka mała uwaga: "Inaho wszyscy wiemy, że jesteś niesamowity i wq. Ale dałbyś też innym szanse."

0 0

To jest op!!!!!

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?