Amon: Devilman Mokushiroku

Odkrycie istnienia ukrywających się pod ludzką postacią demonów sprawia, że ludzie zwracają się przeciwko sobie nawzajem – z najbłahszych powodów można zostać oskarżonym o bycie piekielnym szpiegiem i paść ofiarą linczu. Tymczasem tuż pod ludzkim okiem toczy się sekretna wojna między demonami a frakcją, z istnienia której zwykli obywatele wciąż nie zdają sobie sprawy – armią Devilmanów, czyli ludzi, którzy połączyli się z demonami i zyskali ich zdolności.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2000
Czas trwania: 
1x45min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

szkoda, że takie krótkie.

0 0

Po pierwsze: krew. Lejąca się strumieniami i to bynajmniej nie jest przenośnia. Przemoc na przemocy w świecie nią ogarniętym. Ludzie, którzy stracili znaczenie wobec silniejszych, wobec demonów. Może na siłę doszukuję się drugiego dnia, jednak uważam, że jest tutaj coś ciekawego. Być złym. Co to znaczy? Jesteśmy tacy od urodzenia, czy też zmieniają nas okoliczności i określone czynniki? Odpowiedź trzeba znaleźć samemu. Nie wiem, dlaczego miałoby to nie mieć sensu. Z mojego punktu widzenia przebieg fabuły był bardzo prosty. No ale cóż, może po prostu jestem dziwna. Na pewno na tyle, by spodobała mi się tego typu, brutalna pozycja.

Dużo krwi, nawet dużo akcji fabuła praktycznie nie istnieje, w ciągu 45 minut myślimy, że coś o tym wiemy jednak zaraz się okazuje, że reszta nie ma sensu, zakończenie również zupełnie z dupy. Generalnie film wygląda bardziej jak jakaś pokazówka studia albo praca magisterska :D. W sumie nie polecam.

0 0

Krwawa jatka, taka jaką lubię, mocne.

6/10 ----- Też mogę powiedzieć, że jest to naprawdę ,, mocne '' anime. w żadnym anime nie widziałem jeszcze tyle lejącej się krwi , a także, żeby w tak krótkim czasie było tyle ,, trupów ''. Szkoda tej ,, Miki '', a widok jej głowy nabitej na pal - coś ,, strasznego ''. Do tego ,, Satana '' nawet całkiem nieźle przedstawili z wyglądu. Myślałem, że zrobią z niego ,, brzydką bestie '' /spoiler] Nie można narzekać na brak akcji, dzięki czemu nie można się nudzić. Co rusz się coś dzieje. Anime jest bardzo brutalne i ,, przerażające '' na swój sposób. Zakończenie niezbyt zadowalające, jest trochę rozczarowujące biorąc fakt jak fajnie ten film się zaczął. Przez to czegoś tu brakuje, a 45 minut seansu nie wydaje się wystarczającym czasem na przedstawienie takiej historii. Na pewno nie polecam osobą którzy łatwo poddają się ,, emocją ''. -----

0 0

Mocne...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?