Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kara no Kyoukai 07 „Analiza morderstw”.

Shiki budzi się ze śpiączki i zaczyna nowe życie. Tymczasem po czterech latach spokoju ma miejsce seria morderstw. Wydarzenia przypominają jej o morderczych zapędach zakorzenionych w jej duszy i „SHIKI” – jej drugiej osobowości. Podczas gdy Shiki szuka podejrzanego, Mikiya rozpoczyna swoje własne śledztwo, aby udowodnić, że Shiki jest niewinna. Podążając śladem dilera narkotykowego, Mikiya trafia na Rio Shirazumi – dawnego ucznia swojej szkoły. Dowiaduje się, że to właśnie on sprzedaje narkotyk o nazwie „odłamek krwi” i próbuje przekonać go, aby przestał, co nie kończy się dla niego dobrze.

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
7 (50 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobre animu. Trochę dziwne i pokręcone ale fajne :)

0 0

Ogólnie całe anime jest bardzo dobre 8/10 anime :D

Wow, ten film chyba jako jedyny ma tak jakby opening, zdziwiło mnie to! A oprócz tego to już drugi który trwa dwie godzinki. Ten kielich z początku chamsko przypomniał mi o Świętym Graalu, o mało szału nie dostałem jak sobie pomyślałem, co się może wydarzyć. Shirazumi w końcu się pojawił, byłem ciekawy co to za postać od kiedy pojawił się w endingu w jednym z filmów. Muzyczka z endingu bardzo mi się spodobała, no cóż tu więcej pisać, seria głównych siedmiu filmów Ogrodu Grzeszników się skończyła, zostały mi jeszcze trzy do oglądnięcia, myślę że skończę je oglądać jeszcze tej nocy ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?