Angel Beats! 04 PL Online HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Vidlox  PL do 720p
Clip  PL do 720p
Netu PL do 720p
Mystream  PL do 720p
Cloud  PL do 1080p
Vidlox  PL do 720p
CDA  PL do 1080p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
4
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

@KCCK Najpewniej miała dać samą satysfakcję. Yuri walczy z Bogiem/Aniołem, bo nie rozumie, jak mógł pozwolić umrzeć niewinnym ludziom. Wygraną w Baseballu chciała pokazać, że da się pokonać i przeciwstawić Bogu w "uczciwy sposób" - bez broni, czy innych akcji dywersyjnych.

1 0

Na moje to wszystko powoli nabiera sensu, jednak nasuwa się pytanie, czy oni na pewno nie chcą już odejść w spokoju?

0 2

Ja pier.... O co w tym chodzi ? Zniknąłby gdyby złapał piłkę ?! Niby dlaczego ? Skoro mówili że jeśli ktoś spoufala sie z tenshi zniknie to czasem nie powinni zniknąć wszyscy z tego meczu ? Rozwala mnie podejście yukari... Najpierw przeżywa jak to jej smutno bo chyba coś tam w tej początkowej operacji nie wyszło i przez nią zginęło (a raczej nie zginęło pare osób i tak sie zregeneruja xd) to teraz od tak sobie chce pozwolić na znikanie swoich ziomków naprawdę ? I co niby i da wygrana w baseballu tak samo na jakiego ch*ja atakować ja skoro jej sie nie zabić mimo setek prób aż tacy tępi są ? Po ocenach spodziewałem się czegoś best a tu dostaje anime z glupia i kompletnie niezrozumiała fabułą.

2 0
@adi4356

oni znikają ponieważ zrobili to co chcieli osiągnąć w życiu. Youkari przeżywała te "śmierci" ponieważ wyobraziła sobie to tak jak by to było gdyby to był prawdziwy świat. To że oni grają w mecz nie oznacza to, że znikną. A to o baseballu to też nie wiem co miała dać ta wygrana.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?