Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. Movie

Historia opowiada losy szóstki przyjaciół, których pewna tragedia z dzieciństwa rozdzieliła na lata. Wszyscy się o nią obwiniają. Jednak pewnych słonecznych wakacji Jintę Yadomiego (określanego liderem) odwiedza nieco hałaśliwa (a na pewno natarczywa) i lekko dziecinna Meiko Honma (nazywana Menmą), która pragnie ponownego zjednoczenia dawnych przyjaciół. Tak wygląda oś fabularna tej pozycji. Okej, okej, ale przecież to było w serii telewizyjnej, a tu jest jakiś film, który niby jest kontynuacją? Już śpieszę z wyjaśnieniami. Historia zawarta w filmie rozgrywa się następnego lata po wydarzeniach znanych z serii telewizyjnej. Bohaterowie ponownie spotykają się w swojej bazie. Przy okazji mamy ( w sumie wspominki) przypomnienie najbardziej wzruszających momentów, które koncentrują się na wydarzeniach związanych z Menmą.

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
1 hr. 39 min.
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Fajne polecam

0 0

Emocje że nie wiem

0 0

Zgodzę się że jest tu takie powtórzenie sezonu ale jak jest ta zabawa w chowanego nie wiadomo ile razy bym już tego nie oglądał i tak pojawia się łza w oku , jest to naprawdę cudowne chwytające za serce anime 💕💕💕💕💕💕

0 0

Duża część filmu była takimi wspomnieniami z podstawowej serii. Chwilami można się też było pogubić, czy to, co widzimy, już się działo, czy to jest coś nowego, ale poza tym miło było obejrzeć coś o tym, jak bohaterowie poradzili sobie w życiu dalej, po tym pamiętnym lecie.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?