Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Arcana Famiglia

Akcja rozgrywa się na małej wyspie Regalo na Morzu Śródziemnym.Wyspa została zabezpieczona przez komitet obywatelski o nazwie "Arcana Famiglia". Członkowie rodziny mają moce psychiczne zdobyte podczas tajnego rytuału. Felicita jest 16-letnią dziewczyną, która została wychowana przez matkę. Odwiedza Regalo, aby spotkać się z ojcem, który jest szefem Arcana Famiglia. Ten mówi jej, że powinna zostać liderem "Serie of Sword". Jako jeden z członków Arcana Famiglia, Felicita współpracuje z innymi przystojnymi, ale ekscentrycznymi członkami.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Przyjemnie się oglądało :)

0 0

Jak to ując, gdzie to się gryzie? Nie od strony walk wręcz, od razu to zaznaczę. Ani tych wręcz, ani bronią palną, czy białą. Są na prawdę źle zrobione. Wizualna porażka. Klimat trąci na metr pewnym kiczem i przesadą zwłaszcza, gdy moc chłopaka w niebieskich włosach zostaję ujawniona, budowane jest napięcie i jego strach przed nią, człowiek już myśli nie wiadomo co... i dostaję usypianie. Rly? To tak, jak z ,,niesamowitą, potężną, fenomenalną bronią", która- uwaga- sprawia, że jesteś niewidzialny. Widziałam kosmitę w Ben 10 Omniverse potężniejszego od tego. Jednakże seria ma postacie, które naprawdę da się lubić. Klimacik, w który można się wciągnąć. Jeśli miałabym nie brzmieć tak negatywnie, zgaduję, że mogę rzucić ,,oglądaj dla bishów". Choćby dla Luki.

Zaraz po skończeniu Katekyou Hitman Reborn, chciałam znowu poczuć ten klimat mafii, więc włączyłam Arcane....... iiiii będąc przyzwyczajoną do walk w KHR, które są świetnie zanimowane i mają genialną choreografię, nie mogłam wytrzymać jak koleś wyciąga miecz i po prostu czeka aż przeciwnik łaskawie uderzy akurat w jego broń. Albo jak główna bohaterka próbując udowodnić swoją siłę atakując ojca -uwaga- kopniakiem, a potem się dziwi dlaczego nie podziałało. SERIO? No sory ale anime należy do gatunku ,,Sztuki walki". Może później coś się zmieni, nie wiem, ale ja pasuję po pierwszym odcinku.

6/10 ----- Nawet przyjemne. Tylko że czuje taki niedosyt. Tak jakby czegoś mi w zakończeniu brakowało. -----

nawet warte uwagi ale niestety nie muj gust :P

Anime z jednej strony komendiowe, a z drugiej pełne akcji. Podobało mi się, powinien być jeszcze drugi sezon. Szkoda że jeszcze Fericita nie wygrała kogo kocha. Końcówka głupia, chce jeszcze. 6/10

0 0

Nie polecam !

0 0

Ja nie dotrwałem do końca. Drop po 6 epizodzie. Głupota goni głupotę.

Całkiem ciekawe anime. Tylko szkoda, że takie krótkie xD

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?