Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Aria the Benedizione

  Po ponad 150 latach proces terraformacji Marsa dobiegł końca, choć nie bez pewnych przeszkód. Planetę w ponad 90% pokrywa woda, stąd nosi ona teraz nazwę Aqua. Planeta służy jako nowy dom dla ludzi niezadowolonych z życia na Manhome — planecie zwanej niegdyś Ziemią. Lądy Aquy to ogromny archipelag większych i mniejszych wysp, na którym założono miasto Neo-Venezia będące doskonałą imitacją ziemskiej Wenecji, które odziedziczyło wszystkie rustykalne uroki ziemskiego oryginału. Akari Mizunashi, młoda mieszkanka Manhome (Ziemi), niedawno uczyniła Neo-Venezię swoim nowym domem i zapragnęła zostać gondolierem. Aby spełnić swoje marzenie, dołącza do Aria Company, jednej z najbardziej renomowanych firm przewodników wodnych w mieście i rozpoczyna swoją przygodę życia.

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Czas: 
  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2021

  Czas trwania: 

  1 hr.
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL