Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2

Siedemnastoletni Hajime Nagumo jest przeciętnym otaku. Jednak jego życie, nagle zostaje odwrócone do góry nogami, kiedy wraz ze swoją klasą zostaje przeniesiony do świata fantasy! Wszyscy tam są traktowani jak bohaterowie a ich zadaniem jest ocalenie ludzkości. Ale to, co powinno być marzeniem otaku dla naszego bohatera jest tylko koszmarem. Podczas gdy reszta jego klasy jest pobłogosławiona boskimi mocami, moc Hajime to Synergia, jest uważana za umiejętność rzemieślników i pozwala tylko na transmutację. Zdezorientowany i prześladowany protagonista, wkrótce wpada w rozpacz. Czy uda mu się przetrwać w tym niebezpiecznym świecie bez umiejętności bojowych?

Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

4 0

Wydaje mi się że jednak sezon 1 był trochę lepszy

4 0

zawiodłem się

1 0

Jak dla mnie ten sezon był gorszy od poprzedniego ale ujdzie. Szczerze mówiąc oczekiwałem, że to będzie lepsze. Btw rok wydania wpisali 2019 a nie 2022 więc trzeba to poprawić. Jak dla mnie 7/10.

0 0

Choć wiele nie pamiętam z pierwszego sezonu, to ten choć początkowo wprowadził mi nie mały mętlik w głowie, to ostatecznie oglądało się bosko. Standardowo, ładna kreska, znośne CGI, 10/10 bez serduszka, warte polecenia, chcę kolejny sezon pomimo dość dennego zakończenia.

0 2

Tak samo dobre jak 1. sezon :)

0 0

No i kolejne czekanie na trzeci sezon. Jak zawsze kończy się w najlepszych momentach, ale cóż... tak to już jest w tego typu seriach isekai. Podbudować napięcie, i.... czekajcie sobie na kolejny sezon ;D Najbardziej "rozwalił" mnie gag z ostatniego odcinka i "nagroda" dla smoczycy. Myślałem, że padnę ze śmiechu XD

0 0

Papa :D

1 0

O tak nareszcie 2 sezon :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?