Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Arslan Senki: Fuujin Ranbu

Drugi sezon Arslan Senki

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
8x24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

arslan nie jest taki bezużyteczny niż w pierwszym sezonie ale za mało odcinków

10/10

0 0

Osiem odcinków to kpina ,ale nie można stawiać oceny za liczbę epizodów ... ♥

0 0

Szkoda że ten sezon jest taki krótki 8 odcinków to za mało ;D No ale ważne, że po ostatnim odcinku mamy ewidentnie otwartą furtkę do 3 sezonu oby miał minimum 12 odc. :P a wracając do anime sezon zdecydowanie lepszy niż 1 Arslan w końcu zmężniał potrafi w końcu sam podjąć decyzje niż tylko opierać się na przemyśleniach Narsusa i Daryuna co prawda nie każdą ale jest zdecydowanie lepiej nie jest takim ciapowatyn paniczem jakim był w 1 sezonie. Sama akcja i przygoda równie dobrze prezentują się co w 1 sezonie. Na chwilę obecną nie pozostaje nic jak czekać na 3 sezon :)

Drugi sezon znacznie lepszy :) Powiew świeżości jaki zaserwowali nam twórcy był potrzebny temu anime od połowy pierwszego. Jak dla mnie pierwszy sezon był co najwyżej średni, powtarzalny, przewidywalny, większość postaci była jak z papieru i bez osobowości, ale ten sezon zaskoczył mnie potężnie. Nawet Daryun nabrał życia, Narsus to wiadomo, Arslan też prezentuje się lepiej. Cała ta zmiana klimatu wyszła serii na wielki plus. Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków :)

0 0

Najgorsze jest to, że po obejrzeniu 8 odcinka niedosyt jest tak potężny ze szkoda słów. Odcinki dobre, ale zdecydowanie za mało!

Kiedy kolejny odcinek :) anime jest cudowne, dzięki tłumacze :D

0 0

Jak nadrobię Servampa (robię ostatni odcinek). 4 odcinek może pojawić się jutro (zależy od korekty), a kolejne postaram się w przyszłym tygodniu.

0 0

Kiedy można się spodziewać nowych odcinków.

0 0

zart?

Są jakieś szanse że będzie dziś. Proszę o cierpliwość.

0 0

Mam pytanie gdzie jest ten odcinek ???

0 0

Już się bałem, że się nie doczekam. Szkoda, że ma być tylko 8 odcinków.

W końcu! Skończyli pierwszy sezon w najlepszym momencie ;D Edit: No muszę przyznać, że drugi sezon troszku lepszy niż poprzedni. Zdecydowanie Arslan się poprawił w moich oczach, bardziej zdecydowany i wie czego chce. Szkoda jednak, że jak wyjdzie sezon trzeci to najprawdopodobniej trzy armie Pars wyrżną się w pień nawzajem, zanim dojdzie do walki w stolicy. Będę bić brawo jak zakończy się konflikt wewnętrzny tego kraju.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?