Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Asa Made Jugyo Chu!

Yuuko mógł mówić o szczęściu, bo dostał się do wymarzonego liceum. Niestety, zaraz potem szczęście szlag trafił, ponieważ z powodu pomyłki roztrzepanej nauczycielki został zapisany jako dziewczyna i przydzielono mu miejsce w żeńskim akademiku. Gdy poszedł wyjaśnić sprawę u dyrektorki, okazało się, że jest za późno, bo wszystkie miejsca są już rozdysponowane. Jeśli zatem Yuuki zamierza uczyć się w szkole, to nie ma wyjścia, musi spać w dziewczęcej części internatu. Uznając współwinę nauczycielki, która wywołała cały ten problem, dyrektorka powierza jej pieczę nad Yuukim, zastrzegając, że jeśli wszystko się wyda, wylecą ze szkoły obydwoje.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
30 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Ja się aż zaśmiałem gdy zobaczyłem ile osób to obejrzało

To by było jedno z mocniejszych ecchi w historii. Jeśli nie hentai. Tu to jest tylko dodatek do tych co czytają mangę.

0 0

No cóż ja mogę powiedzieć... kto co lubi, ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma szału, ale jak dla mnie było śmieszne i ja na tą długość fajnie sprawdziło się na zabicie czasu

1 0

OVA1 jest zrobiona na podstawie mangi o tym samym tytule. W tym akurat odcinku znajduje się wstęp z tomu 1. i zakończenie tomu 2 ( z chyba celowym błędem tłumacza ). mangi, więc osoba oglądająca nie zrozumie tego Ehi/Haremu ponieważ jest to jeden z odcinków "Kolekcjonerskich". Co do głosu protagonisty to Można znaleźć odpowiedź dlaczego taki jest w tomie 3. . Ale nie wyprzedzając faktów prawdopodobnie w OWA2 użyją/użyli tego samego zabiegu tom 3.4. więc jako osoba która wie że jest tu tylko fragment historii ( czytaj mniej zabawne sceny) to i tak jest dobrze.

0 0

to anime widać że było tworzone przez facetów.

1 0

Chcę wincyj!

0 2

Główny bohater z dziewczęcym głosem to już jedna rzecz która obniża ocenę tego anime, kompletnie mi się nie spodobała ta OVA i cieszę się że nie jest to seria kilkunastu odcinków.

5/10 ----- Nie wiem jak to ująć. To OAV jest na pewno ,, jedyne w swoim rodzaju ''. Ciekawy pomysł na taką historię. Z pewnością można to porównać do ,, Hentai '', chociaż w pewnych sytuacjach jest ,, cenzura '' więc nie do końca ,, Hentai ''. Natomiast głos głównego bohatera od początku jest kobiecy. To niestety rzuca się w ,, uszy ''. Do tego dochodzi zboczona nauczycielka - ,, masochistka ''. Jest trochę śmiesznych sytuacji, a raczej można powiedzieć, że przekroczyli tą granice. Zdecydowanie za krótkie - 30 minut to prawie nic. Trochę mało postaci, jednak przy tak krótkim anime to akurat dobrze. Nie polecił bym tego nikomu za żadne skarby, chyba że ktoś na prawdę gustuje w takich klimatach. -----

To serial czy pełnometrażowe anime?

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?