Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Asura

Japonia stoi krok od wojny domowej. Targana przez suszę i głód, staje się polem bitwy o jeszcze jeden dzień życia. Asura, młody chłopiec, na swoje nieszczęście rodzi się w tym mrocznym okresie, gdzie pozostawiony samemu sobie, stara się przetrwać, poprzez zabijanie.

Gatunek: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
75min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Wyj*bało wam playery. Co do tytułu to dobry dramat, 8/10

0 0

Dziecko z której zrobili zwierzę

0 0

Trochę inna kreska ale ciekawe i dające do myślenia animu :)

Jedno z tych brudnych anime. Kreska inna niż te które do tej pory widziałem ale po pierwszych 3 minutach zupełnie się przyzwyczaiłem. Fabuła nie najgorsza chociaż chciałbym machać siekierą i napitalać takie fikołki w wieku 8 lat (może jednak miałem ciulowe dzieciństwo skoro tak nie umiałem). Ocenę tego dzieła sobie odpuszczę bo to nie serial i za mało widziałem. Jedynie mogę polecić jakimś bardziej zaawansowanym miłośnikom anime.

Świetna animacja, bardzo przypadła mi do gustu kreska, świetne przesłanie jak i przestroga. Cały scenariusz pewnie nie raz w historii się już wydarzył. Poprę poprzedników, anime podpada pod kategorię tych "cięższych". +18 jest tutaj nie bez powodu, nie tylko ze względu na brutalny świat przedstawiony ale ze względu, że do niektórych produkcji trzeba dojrzeć, aby zobaczyć ich piękno. Naprawdę świetna oprawa muzyczna generalnie polecam.

8/10 ----- Super anime. Bardzo mi się podobało. Zdecydowanie jest ,, mocne '' Wciąga od początku i nie nudzi się w trakcie. Film z pewnością przedstawia całkiem prawdopodobna sytuację jak zaistniała lub mogłaby zaistnieć. to przerażające co ludzie mogą i potrafią zrobić byle tylko przeżyć. Na samą myśl o tym aż mi gorąco się robi. Okrutność przedstawiona w najbardziej oczywisty sposób Nie każdemu ten film może przypaść do gustu. Nie trzeba chyba mówić że anime jest ,, ciężkie '', dlatego nie wszyscy mogą zrozumieć jego przesłanie. Zakończenie daje dużo do myślenia. Ogólnie mówiąc czas nie był zmarnowany. -----

0 0

Przepiękne anime, brutalne, okrutne, smutne, ale pokazujące wolę życia, wolę, która sprawia, że człowiek jest w stanie zjeść drugiego człowieka żeby przeżyć. Dla mnie 8/10 ( +1 piękna oprawa muzyczna). Dzieki za tłumaczenie i upload.

0 0

Bardzo dobre anime 8/10 :D

0 0

Bardzo mroczne, groteskowe, brutalne, a zarazem piękne i pokazujące prawdę. Ja jestem zachwycona. 10/10 !!!

mroczne, straszne, prawdziwe.. aż w końcu piekne!!!! polecam gorąco!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?