Bakemono no Ko

Historia ma opowiadać o chłopcu, który, rozdzielony z rodziną, zostaje podopiecznym tytułowego bakemono, co stanowi ogólne określenie istot nadprzyrodzonych. Zagubione w świecie zjaw dziecko rozpoczyna trening pod okiem Kumatetsu przyjmuje imię Kyuuta.

Trailer: Bakemono no Ko

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
2 godz
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (17)

0 0

Wspaniała historia z barwnymi postaciami opowiadająca o głębokiej relacji, którą tak naprawdę każdy z nas chciałby mieć. Jest to też wzruszające, więc uwaga, bo można się trochę popłakać :')

jak dla mnie piękna i wzruszająca historia przez którą trudno powstrzymać łzy.

0 0

Piękne

0 0

Piękna i wzruszająca historia.Płakałam pod koniec ehh.

0 0

Super są takie filmy :D chyba każdy je kocha no, bo jak tu nie lubić ogromnego, włochatego głównego bohatera, który jest mistrzem naszego pyskatego młodego koleżki. Anime zasługuje jak najbardziej na 9/10, ale interesuje mnie jedna rzecz. Jak ta Chika przeżyła 8 lat ? W końcu takie małe gówienka żyją po rok max. 2 lata, a ta mała włochata kulka przeżyła 4 razy więcej.

Bardzo dobry film zasługuje na takie mocne 8/10 Fabuła cudowna i do tego wspaniała kreska, końcówka pozostawia trochę do życzenia ale i tak nadrabia. 😁

0 0

Obejrzałam ten film na obozie. Byłam otoczona ludźmi i wszyscy wspólnie śledziliśmy poczynania Kyuuty. A na koniec wszyscy wspólnie płakaliśmy. Jeżeli jeszcze nie widziałeś "Bakemono no Ko", to musisz to obejrzeć. Doświadczenia tego nie da się opisać słowami!

W życiu nie wpadłam wcześniej na ten film i żałuję! Historia jest świetna, wzruszająca, nie ma chwili na nudę i bardzo łatwo zżyć się z postaciami. Po prostu łatwo dają się lubić, mają swoją głębię i charakterki. Sam pomysł na połączenie światów już mi się podobał, ale nie spodziewałam się, że zrealizują to tak dobrze. Gorąco polecam ;)

7/10 ----- Fajny film i nie można za wile powiedzieć o nim złego. Fabuła ciekawa a film nie nudzi się podczas oglądania. To jak Kumatetsu i Kyuuta byli podobnie pod względem charakterów i zachowania oczywiści zasługuje na dużego plusa. Czeka się cały czas aby zobaczyć kto zostanie nowym arcymistrzem, a gdy dochodzi do tego momentu zaraz po tym dostąpił reinkarnacji - super zaskoczenie. Jeżeli chodzi o zakończenie to lepsze takie niż wcale, jednak pozostawia wile do życzenia. -----

0 0

Warto obejrzeć

0 0

Super !!!! Długo się zabierałem do tego filmu i strasznie żałuje :( genialne pod każdym aspektem 20/10 xd

0 0

Film jest GENIALNY!!! Nie żałuję ani 1 sek przy tym filmie. Polecam każdemu!!!

0 0

Polecam!

0 0

11/10

0 0

Rewelacyjny film! Z jednej strony mamy mix Księgi Dżungli z Alicją w krainie czarów, a z drugiej poważny film. To co przedstawia nam owe Anime jest piękne i nie mówię tu o samej animacji, a o przekazie. Bohaterowie całkiem całkiem, a historia mistrzowska, nawet się wzruszyłem :) POLECAM!

0 0

Świetne anime, 9/10. Polecam :D

0 0

Polecam, warte obejrzenia, chociaż początek daj złudzenie

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?