Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Banana Fish

Natura podarowała mu urodę, wychowanie uczyniło zimnym, bezwzględnym zabójcą. Zbieg adoptowany przez „Papa” Dino Golzine na spadkobiercę i… erotyczną zabawkę. W buntowniczym wieku lat siedemnastu Ash Lynx porzuca królestwo „diabła”, który go wychował. Lecz odrażający sekret, który doprowadził starszego brata Ash’a do szaleństwa nieoczekiwanie wpada w chciwe i ambitne dłonie „Papy”. To kiepski czas dla Eiji’ego Okamury – Japońskiego fotografa o czystym sercu – aby zostać znajomym Ash’a.

Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
24 x 22min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Jak dla mnie banana fish jest świetne. Jeśli nie lubisz płakać nie oglądaj bo serio się odwodnisz...

0 0

To anime bardzo mnie wciągnęło. Interesująca fabuła, dobrze pokazana historia a do tego zaskakujący koniec. 9/10

0 0

Dobrze pokazana historia gangstera.

Kurewsko smutne

0 0

Perwszy raz komentuje obejrzane anime a obejrzalam ich juz sporo. To jednak naprawde zasluguje na komentarz. Plecam z calego serca. 24 odcinki oglada sie jednym tchem. 10 na 10. Genialna historia od poczatku az po sam idealny dla niej koniec. Do ulubionych :)

Kawał świetnego anime! Klimat, fabuła, postacie, muzyka, kreska... wszystko dopracowane i ogląda się bardzo dobrze. Anime różni się od tych co serwuje się nam od wielu lat, jest tym czego brakuje teraz w anime. Doroślejsza seria w klimatach gangsterskich. Trudno mi coś napisać o tej serii bo nie chce zdradzać fabuły ale cała intryga jest bardzo udana., naprawdę warto obejrzeć. Wprawdzie 乙モ尺ロ już to powiedział ale tych wątków homo nie jest specjalnie dużo, nie są wciskane na siłę gdzie popadnie i nie są głównym celem fabuły. Choć trzeba przyznać, jak autor mógł dać, to taki wątek dawał. Jednak między bohaterami jest wyraźna więź, nie tylko między tytułowa dwójką, szacunek, oddanie, nienawiść wszytko było świetnie pokazane, postacie nie muszą mówić co czują bo to wszystko widać. W prawdzie seria nie jest idealna, Ash był postacią przesadzoną, piękny, twardziel, super-zabójca, 180 IQ to mało? Dajmy mu ponad 200... ale nie przeszkadza to aż tak w oglądaniu. Kreska też jest inna, bardzo przypomina tą starą kreskę (jeśli chodzi o postacie) reszta jest po prostu piękna, nie potrafię sobie przypomnieć by były jakieś niedociągnięcia lub jazda po najniższej linii oporu. Najlepsze jest to, że ta seria jest na podstawie mangi która zaczęła się w 1985 a skończyła w 1994 roku. Może faktycznie, kiedyś twórcy byli bardziej pomysłowi i tworzyli to co chcą a nie to co akurat jest na topie. Moim zdaniem to najlepsza seria 2018 roku i oby dzięki takim tytułom jak ten, zaczęło powstawać coraz więcej tego typu serii.

9/10 ----- Dopiero teraz udało mi się dokończyć oglądanie bo byłem z paroma odcinkami w plecy, ale...Wow...jedno z najlepszych anime jakie oglądałem. Z pewnością warto obejrzeć. Ciekawa fabuła połączona z bardzo fajnym klimatem co w tych czasach zaczyna brakować i do tego postacie, które nie przynudzają i ich relacje. Seria trzyma bardzo wysoki poziom od początku do końca. Obecne są śmieszne sceny wywołujące śmiech i te smutne, gdzie oczy zaczynają się pocić. Na zwroty akcji czy przemoc też nie można tu narzekać bo tego nie brakuje. Już nie spomne o pierwszym openingu i endingu, gdzie te utowry są po prostu zajebi**e. A co do ,, shounen-ai '', który tu widnieje jako typ widowni to, żeby nie odstraszyć męskiej części publiczności, bo to anime na to nie zasługuje napiszę, że to nic takiego przez co można byłoby rzgać tęczą. Po prostu jest to związane z wątkiem głównego bohatera, itp. Anime w 95 % skupia się na akcji, przemocy, itp. Jak przystało na genialną serie potrzeba genialnego zakończenia, które tu było świetnie zrobione.Mimo, że skończyło się jak skończyłó, jednak jestem bardzo z niego zadowolony. Nie wyobrażam sobie lepszego. Brakowało mi obejrzeć coś tak zacnego, bo ostatnio trzeba się porządnie naszukać. To anime z pewnością spodoba się sporej ilości osób i ten czas nie będzie zmarnowany, sama przyjemność z oglądania. Moim zdaniem jest to najlepsze anime które zakończyło się w sezonie zimowym. Polecam wszystkim. -----

2 1

Dla mnie jest git:D bo wszystkich emocji to anime mi dostarczyło:D dzięki:D

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?