Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Barakamon

Jako karę za uderzene znanego kaligrafa, młody, przystojny kaligraf Handa Seishu zostaje zesłany na małą wyspę. Jako że nigdy nie mieszkał poza.miastem, Handa musi się zaadaptować ze swoimi nowymi pokręconymi sąsiadami,takimi jak ludzie podróżójący na traktorach, niechciani goście którzy nigdy nie używają frontowych drzwi, nieznośne dzieciaki używające jego domu jako placu zabaw itp. Czy ten mieściuch poradzi sobie ze wszystkimi problemami? Dowiedz się w tej pokręconej komedii pełnej śmiechu!!!

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Świetna fabuła wplątana w komedię :) Naprawdę polecam. Nie będziecie się nudzić

2 0

Muszę przyznać że bardzo miło mnie to anime zaskoczyło. Spodziewałem się bardziej okruchów życia, które jak to w większości bywa wydłużały by czas... :P a jednak dostałem bardzo fajna komedia gdzie motorem napędowym była dla mnie Naru :) Jakże ogromnie dziękuję, że właśnie komediowym torem potoczyło się to anime. Polecam bo warto :)

Bardzo sympatyczne anime, idealne do zrelaksowania. Świetna równowaga między komedią, a nieco poważniejszymi tematami, a wszystko to jest okraszone przesłodką postacią Naru. Widzimy, jak Handa dorasta z odcinka na odcinek, czerpie mądrości zarówno jak i od starszczyzny, od rówieśników, a nawet od dzieciaków, które nieświadomie uczą go, że życie rządzi się swoimi prawami.

0 0

Jak powiedziała jedna z postaci: "Nie ma nic bardziej śmiechowego, niż zawstydzony przystojniak." A że główny bohater to przystojniaczek z miasta, który styka się z obyczajami na małej wyspie, to zabawa zapewniona. Polecam mocno!!

0 0

Anime oglądało mi się przyjemnie, było idealne na wieczory. Oglądałam je, gdy wychodziło i teraz kojarzy mi się z latem i promieniami słońca padającymi na twarz - było ciepłe i sprawiało, że się uśmiechałam. Jeżeli ktoś liczy na zawiłą fabułę, to się jej nie doczeka - Barakamon jest lekki i przyjemny, nie trzeba się na nim skupiać, historia jest ciekawa, a postacie... Cóż... Postacie jak postacie :) Każdy znajdzie swojego ulubieńca :) Kreska ładna, muzyki nie pamiętam, ale i tak polecam! :)

0 0

Moja ulubiona pozycja tego roku! Lekkie, ale nie puste. Odpowiednia dawka humoru (nie najgorszego sortu), oraz tak ważnej w tym gatunku, melancholii. Anime, moim zdaniem, nie ma wad. Godne polecenia. Ja będę wracać do tego tytułu nie raz.

4/10 ----- Ciekawa historia oraz postacie. Było też trochę sytuacji, z których można było się pośmiać i chyba tyle co mogę tak ogólnie o tym powiedzieć. -----

0 0

W jednym słowie : Zajebiste ! ;)

0 0

Bardzo przyjemne anime - polecam :D

0 0

Dowód na to, że najlepszy pomysł można zepsuć a z niczego można zrobić arcydzieło. 10/10

0 0

Bardzo spodobało mi się to anime. Nauczyło mnie w pewnym stopniu czegoś. ;)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?