Battle Girl High School: Battle Girl Project

Akcja rozgrywa się w 2045 roku. Świat jest opanowany przez dziwne stwory, jedyną nadzieją jest akademia dla dziewcząt, które mogą walczyć z tymi potworami.

PV 1PV 2

Czas: 
Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Będzie tłumaczenie tego ?

0 0

Wielkim plusem tej serii jest voicacting. Dodatkowo historia jest doprowadzona do końca i jest wpisana w podświadomość człowieka. Dlatego daje dobre poczucie. Jednak potrzebuje uwagi by pamiętać i śledzić wszystkie postacie, cała historia jest bardzo przewidywalna. Ostatecznie dałem jej 6. Kolejne anime, które miło się obejrzało i jest na liście jest też swój wyróżnik (wielką obsadę) jednak ona zaszkodziło dla mnie niż pomogło.

0 0

Po obejrzeniu 7 odcinkach, mam mieszane odczucia anime cierpi z powodu licencji w większości scen animacja wygląda na przeciętną, pojawił się fan service oraz pewne momenty walki były zadowalające jednak większość scen wygląda przeciętnie. Patrząc na dobre momenty to anime zasługiwałaby na 8 jednak zbyt wiele jest przeciętnych scen by ocena końcowa nie miała więcej jak 5-6.

0 1

Po obejrzeniu 1 odcinka anime zapowiada się na 5. Brak fan service, zbyt duża ilość postaci by się do nich przywiązać, animacja średniej jakości z dodatkami efektów komputerowych,obejrzeć je jako anime do poduszki dla fanów gatunku ujdzie w tłoku.

... ...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?