Bayonetta: Bloody Fate

Anime oparte na grze o tym samym tytule. Wiernie odwzorowuje grę, polegającą głównie na pokonywaniu coraz większych przeciwników. Film opowiada historię tytułowej bohaterki, która wraz z rozwojem fabuły zaczyna przypominać sobie coraz więcej wątków ze swojego życia. Czy to ona jest dzieckiem zakazanego związku i jednocześnie wypełnieniem mrocznej przepowiedni?

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
89 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Jakieś to takie bezpłciowe...

Typowe mordobicie. Główna bohaterka OP i po prostu rozwala wszystkich jak leci. Grafika była nawet ok, muzyka choć dość dobrze odwzorowywała momenty się dziejące w anime, to była dość przeciętna. W fabule były pewne "odpryski", ale całość była dobrze poprowadzona i do tego nie można się przyczepić. Anime na podstawie gry i w każdym calu ją przypominała. Od pierwszego przeciwnika do Last Bossa. Moja ocena to 6/10. Obejrzeć można, ale specjalnie nie polecam.

6/10 ----- Z całą pewnością nie było złe. Sporo się działo i nie można powiedzieć, że było nudno. Jednak zdecydowanie czegoś mi zabrakło podczas tego seansu. Niestety nie mogę porównać do gry, bo nie miałem przyjemności w nią zagrać, więc nie wiem które wyszło lepiej, a które gorzej. Po tym co obejrzałem mogę zgadywać, że gra wyszła chyba lepiej niż anime. Zakończenie całkiem ,, widowiskowe ''. Nawet mi się podobało. W pamięci ten film raczej mi nie utkwi. Prawdopodobnie nie wrócę już do tego tytułu. Zdecydowanie raz mi wystarczy. -----

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane