Black Clover 02

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
sibnet [HD]
d-on [HD+SD]
cda [FHD+HD+SD]
mega [FHD]
mp4up [HD]
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
2
Autor napisów: 

Grupa: Jinja-Temple | Tłumaczenie i type: max-kun

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

0 0

Za dlugie dialogi fabuła mało akcji ale spoko

4 0

Ja pier... typowe gówniane studio pierrot, kto wpadł na taki debilny pomysł żeby powtarzać az 4 min poprzedniego odcinka, doliczając do tego 1,30 openingu ucieka nam troszkę ponad 5 min odcinka odejmijmy do tego jeszcze ending i zapowiedz zostaje nam 17 min odcinka z groszem, do tego ten odcinek jest fillerem podczas gdy na tamten czas już było 100 rozdziałów mangi... pogratulować im trzeba, bo odpierdalają ta sama kaszane jak w naruto nic tylko zarabiać. Druga sprawa znowu... kurła znowu protagonista jest zjebany darcie ryja,uboga logika i żałosne zachowanie. Antagoniści zapewne bedą dobrze zrobieni bo to jednak temu studiu wychodzi zwykle bardzo dobrze.

0 0

Po prostu fajnie kiedy przeszłość leci normalnie , a jak się wraca do teraźniejszości to cały czas lagi .

1 0

Co to ma być Filler w 2 odcinku xD... Jakieś przypominanie przeszłości, tak się napaliłem do tego Anime a ten odcinek zgasił mnie jak peta na betonie. No ale miejmy nadzieje , że to był ostatni raz jak maja czas na takie pierdoły to będzie dużo odcinków chyba. Te parę sekund walki były fajne ;]...

5 0

Nienawidzę takich odcinków. Pierwsze 5 minut to powtórzenie dokładnie tego co widzieliśmy w 1 odcinku. Co oni myślą, ze przez ten tydzień zapomniałem co tam widziałem? Ponadto manga ma już ponad 100 rozdziałów, a wiecie czym jest ten odcinek? Fillerem... 2 odcinek i już cholerny filler. Nie tylko nie zanimowali całego 2 rozdziału, ale pokazali z niego praktycznie tylko ze 3 strony (tyle tam było o tym ich dzieciństwie a oni poświęcili na to cały odcinek). W takim tempie to on umrze ze starosci, a nie zostanie cesarzem magii. Jedyny plus, że chyba jednak trochę przymknął tą mordę w porównaniu do 1 odcinka. Może po prostu było mniej okazji do jej darcia.

Yuno był takim uroczym dzieciakiem ^^

0 0

Anime jak na razie świetnie się zapowiada oby tego nie spartaczyli (kuuuurde przez moje spaczone yaoistyczne myśli już w tym anime widzę OTP, na ale nie patrząc pasują do siebie xd)

1 0

Jaa *-* Jakie to zarąbiste *o* Chociaż te jego darcie mordy jest trochę irytujące xd

1 0
@Siliam

Zgadzam się, mógłby mówić głośniej (donośniej) ale nie drzeć ryja xd

Asta mi troche przypomina Natsu z Fairy Tail xd :D

O tak kolejny odcinek i to mi się podoba. XD Moim zdaniem najlepsze anime tego sezonu.

1 0
@ChakraDark

Nie ma to jak dawać takie osądy po 2 odcinku, podczas gdy duża część anime, jeśli nie większość, z sezonu jesiennego jeszcze nawet nie wystartowała.

0 0
@ChakraDark

Moim też.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?