Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Berserk: Ougon Jidai-hen I – Haou no Tamago

Film opowiada o przygodach Gutsa i jego przyjaciół z Kompanii Jastrzębia. Jako kilkunastoletni chłopak Guts, przegrywa pojedynek z dowódcą Jastrzębi – Griffithem. Po tej klęsce zostaje jednym z najemników zwycięzcy. Od tej pory jego życie zmienia się w pasmo kolejnych walk z ludźmi i demonami.

1 Film: https://a-o.ninja/anime/berserk-golden-age-arc-1-egg-of-the-high-king

2 Film: https://a-o.ninja/anime/berserk-ougon-jidai-hen-ii-doldrey-kouryaku

3 Film: https://a-o.ninja/anime/berserk-golden-age-arc-iii-descent

Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
1h 16 min.
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Może i kreska nie jest najlepsza ale nie porównywał bym jej do tego z 2016 roku ponieważ według mnie tutaj to dużo lepiej wygląda niż tam.

0 0

Całkiem fajne. Ale jeśli o tę część chodzi to zdecydowanie bardziej polecam obejrzeć pierwszy sezon z serii- jest lepszy pod wieloma względami, przede wszystkim film nie zawiera całej "treści" i ma sporo skrótów w fabule. Co oczywiste bo jest krótszy niż seria. Pozostaje też kwestia jakiejś takiej dziwnej kreski i animacji...

2 0

Polecam darować sobie dwa pierwsze filmy tylko obejrzeć serię TV + ewentualnie potem 3 film który uzupełnia nieco końcówkę anime dodatkowymi scenami i kończy się nieco dalej niż seria. Dwa pierwsze filmy to za to mocny przeciętniak, akcja leci zbyt szybko, wycięte są ważne dialogi (bądź przeinaczone), nie pokazują historii Gutsa i Griffitha i jak dla mnie mają gorszą grafikę niż oryginalne anime, już nie mówiąc o animacji która wygląda jak z niskobudżetowej gry komputerowej (to z grafiką i animacją dotyczy także trzeciego filmu ale można mu to wybaczyć z racji tego że chociaż fabularnie trzyma poziom).

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?