Black Cat

Train Heartnet, główny bohater Anime jest płatnym zabójcą znanym pod nazwą Black Cat. Wizyta czarnego kota znaczy nic więcej jak tylko pewną śmierć jego celu. Pracuje on dla tajnej organizacji, znanej pod nazwą Chronos. Jej celem jest ogólny pokój na ziemi. Jak nie trudno się domyślić zajmuje się ona likwidowaniem jednostek, które jej zdaniem zagrażają społeczeństwu. Świat bowiem przepełniony jest mordercami i mafiozami myślącymi tylko o własnym dobrobycie. Niemniej jednak nie tylko Chronos dba o ogólny pokój, bowiem podobnymi rzeczami zajmują się tak zwani "wolni strzelcy". Ludzie zwabiani ogromnymi kwotami pieniędzy za schwytanie niebezpiecznych bandytów.

W wyniku pewnych okoliczności Train zmuszony jest opuścić organizację. Jednak Chronos nie tolerując zdrajców postanawia zabić jednego ze swoich najlepszych zabójców. Jak się później okazuje, czarny kot postanawia zostać wolnym strzelcem, zyskując tym samym wielu przyjaciół. Co skłoniło Traina do odejścia od Chronosa? Tego dowiecie się oglądając.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2005
Czas trwania: 
23×25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (2)

1 0

Oglądałem to 2 lata temu i widzę komentarze usuwane ocena słaba -NIE ROZUMIEM TEGO -To jest jedno z najlepszych anime tego typu ♥ Ja dałem 10 gwiazdek .

Zajebiste anime, jak i zajebiste zakończenie. Generalnie to każdy gada o pokoju na ziemi i stara się go zaprowadzić. Jednak każda z grup interpretuje pokój na świecie zupełnie inaczej, niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jak okrutny to jest sposób by tego dokonać. Co ciekawe, jeśli ktoś oglądał To Love-Ru powinien obejrzeć także tę serie. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego, ale pojawiają się tu takie postaci jak Kirisaki Kyouko, Lunatique Tearju, a nawet Eve - dziewczyna, która jest praktycznie pod każdym względem jak Yami. Nawet ma tą samą Seiyuu.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?