Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Black Rock Shooter OVA

Black?Rock Shooter opowiada o rozpaczy i poczuciu beznadziejności narratora podczas bezcelowej wędrówki w poszukiwaniu czegoś bardzo ważnego co przypuszczalnie zgubił. W końcu zyskuje on nową nadzieję i decyduje się z odwagą stawić czoła przyszłości. Anime to jest inspirowane piosenką o tym samym tytule, wykonywaną przez wirtualną piosenkarkę Hatsune Miku z Vocaloida. Anomaro-P, znany twórca filmików 3D do Vocaloida, stworzył Black?Rock Shooterowi fabułę, gdzie bohater zostaje zdradzony przez swoją siostrę, która przeszła na stronę zła i musi ją zabić aby powstrzymać ogólną destrukcję. Historia ta stała się inspiracją nadchodzącego anime.

Inne: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
8x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Oglądałam całą serię i dobrze że OVA zostawiłam na koniec bo ciężko było by mi się połapać o co chodzi, a tak mam pełny obraz na historię, także polecam najpierw obejrzeć serię TV. Co do produkcji to nie mam zastrzeżeń ponieważ była fajna akcja, wszystko zostało wyjaśnione i na koniec oczywiście niedosyt, ale jak to w wielu przypadkach bywa tak już pewnie pozostanie.

0 0

7/10.

0 0

Jeden wielki koks w torebce

0 0

Nie wiem, czy będę jedyną, czy też jedną z wielu. Jednak moim skromnym zdaniem OVA jest lepsza od serii. Ciekawsza, bardziej tajemnicza i lepiej wciągająca widza w to, co chce mu pokazać. Z większym kopem i ilością rozrywki, zmieszczoną w mniej, niż godzinie. Niedosyt jest. Tak samo z resztą, jak po rozłożonym na odc. anime. Więc tutaj nic ciekawego. Można obejrzeć? Można spokojnie. I to się właśnie ceni.

0 0

Fajnie sie oglądało :)

Tylko zmieńcie "Czas trwania:" razem z ilością odcinków na 1x52, bo ktoś jeszcze zacznie szukać pozostałej siódemki odcinków :P

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?