Blood+

Główną bohaterką anime jest nastoletnia dziewczyna Saya, żyjąca na Okinawie z przybranym ojcem oraz braćmi, jednak ich sielankowe życie zostaje przerwane przez pojawienie się krwiożerczych bestii nazwanych Chiroptera ( są to stworzenia mające wiele wspуlnego z pierwszymi, dawnymi przedstawieniami wampirów w kulturze europejskiej). Z pewnych przyczyn jedynie Saya jest zdolna zabić te potwory.

 

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Rating: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (18)

Zapowiadało się ciekawie. Interesujący opis i dużo odcinków mnie przyciągnęło do tego tytułu. Jednak po kilkunastu odcinkach dochodzę do wniosku, że oglądanie tego dalej będzie jak patrzenie na zdychającego psa... "Saya, walcz!" a ona na to "Nie, nie mogę." Serio? Potwory chcą zechlać ją i resztę a ona płacze, że nie może?! Normalnie jakbym widział damską wersję Raki'ego z Claymore... Już myślałem, że trafiłem na anime, które obejrzę do końca a tu nieco po 1/5 odcinków mięknie jak faja siedemdziesięciolatka. Za to co widziałem i za to czego nie widziałem a mogę się domyśleć daje 3/10.

0 0

podobne do Blood-C

Za długieeee

0 0

Bardzo fajna tematyka i dobra stara kreska którą nieziemsko się ogląda. Bardzo dobre rozpoczęcie anime mega mnie wciągnęło, sporo akcji, detektywistyczny klimat, każda postać ma swój ciekawy wątek. Nagle po pewnym odcinku nie wiadomo dlaczego ale seria staje się mega nudna i o niczym bez wyjaśnienia czegokolwiek, leci jakiś zapychacz, lecz pod koniec anime znowu staję się genialne przez co nie sposób go źle ocenić. podsumowując 7/10 ale gdyby nie patrzeć na przygaśniecie veny autora w środku serii dałbym zdecydowanie 8/10

8/10 ----- Świetna fabuła i ciekawi bohaterowie. Było trochę smutnych chwil, szczególnie pod koniec serii. Zakończenie dla mnie świetne. trochę mi zajęło obejrzenie wszystkich odcinków, ale na pewno tego nie żałuję. Warto było to obejrzeć. Dobrze się bawiłem oglądając. Jak na anime z 2005 roku to duży szacunek. -----

1 0

nie ma 10 odcinka a 6 jest wrzucony 2 razy

@karik91

Będzie poprawione po weekendzie.

Super, czekam z niecierpliwością na następne odcinki. :D Dziękuje za tłumaczenie, już tylko tutaj można to obejrzeć co bardzo mnie cieszy. :)

0 0

świetne anime, czekam na kolejny odc :)

... ...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?