Blue Lock

Po zastanowieniu się nad obecnym stanem japońskiej piłki nożnej, Japoński Związek Piłki Nożnej decyduje się zatrudnić enigmatycznego i ekscentrycznego trenera Jinpachiego Ego, aby spełnić marzenie o zdobyciu mistrzostwa świata. Wierząc, że w Japonii brakuje egoistycznego napastnika głodnego bramek, Jinpachi inicjuje Blue Lock – obiekt przypominający więzienie, w którym trzystu utalentowanych napastników z liceów w całej Japonii jest odizolowanych i walczą ze sobą. Jedyny ocalały z Blue Lock zdobędzie prawo do zostania napastnikiem drużyny narodowej, a ci, którzy zostaną pokonani, zostaną na zawsze wykluczeni z możliwości dołączenia do drużyny.
Do tego ryzykownego projektu wybrano Yoichi Isagi, napastnika, któremu nie udało się poprowadzić swojej drużyny piłkarskiej z liceum na turniej narodowy. Po wybraniu podania do kolegi z drużyny, który chybił, zamiast strzelać na własną rękę, chłopak nie mógł przestać się zastanawiać, czy wynik byłyby inny, gdyby był bardziej samolubny. Korzystając z okazji, jaką daje Blue Lock Project, Yoichi stara się rozwiać swoje wątpliwości i realizować swoje ostateczne pragnienie – zostania największym napastnikiem na świecie i poprowadzenia Japonii do zwycięstwa w Pucharze Świata.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
24 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 1

Ogólnie anime jest git ale strasznie mnie boli ,,rozwój'' Bachiry, z jednej z najfajniejszych postaci stał poprostu simpem i niczym więcej, dlaczego ktoś tak zniszczył postać

0 0

W końcu jakaś sportówka, która nie wciska do porzygu motywu, że najważniejsza jest współpraca i ci którzy są egostyczni są najgorsi, tylko pokazuje, że jeżeli nie będziesz egoistyczny to się nie rozwiniesz do tego stopnia, żeby zostać najlepszym. Zasadniczo jedynym minusem w tym anime, które zauważyłem jest ich bieganie xd. Na szczęście to bieganie w 3d było tylko w paru scenach więc nie przeszkadzało, ale było, więc taka mała rysa na serii. Ogólnie to bardzo dobre anime 10/10.

1 0

Nie będzie chyba przesadą jeśli napiszę, że to jedna z najlepszych sportówek ostatnich lat. Koleżeńskie podejście i współpraca są ale tylko wtedy kiedy jest to niezbędne. Przez pozostałą część czasu każdy gra na siebie, a eliminacja kolejnych przeciwników na drodze do międzynarodowej kariery to norma. Zawodnicy sami muszą szukać sposobu na pokonanie lepszych od siebie, a zmagania taktyczne podczas meczów są naprawdę interesujące. Zaznaczyć przy tym muszę, że anime ma dość niecodzienną kreskę, w związku z czym nie każdemu się ona spodoba, ale po 2-3 odcinkach idzie się przyzwyczaić. Co mi jakoś dziwnie w tej serii nie pasowało, to muzyka z openingiem na czele. To pewnie kwestia gustu, ale nie mogę się w tej kwestii wypowiedzieć pozytywnie. Seria cały czas trzyma wysoki poziom, w związku z czym wystawiam 8/10.

0 0

gicior skarpecior mega giga

0 0

No, no, no mam nadzieje, że akcja rozkręci się jeszcze bardziej bo już jest ciekawie, ale co będzie dalej. Mam nadzieję, że tylko lepiej

2 0

10/10 + ♥ serduszko :-)

1 1

Fajny Początek , czekam na następne .

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane