Boku no Hero Academia 4 [2019] 12 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Cloud  PL do 1080p
VShare    PL do 720p
Vev.io  PL do 1080p
Bez reklam  PL do 1080p
mp4upload EN do 720p
Vidlox EN do 720p
Cloud  EN do 720p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Opis odcinka: 

ougata bronił Eri do samego końca! Mimo okrutnych ran… Mimo utraty indywidualności… Teraz przyszła kolej na Midoriyę! Jednak wściekły utratą Eri Chisaki uwolnił swoją indywidualność, przechodząc do kontrataku, a Nighteye stwierdził, że nie widzi przyszłości Midoriyi oraz Eri! Poza granice… Plus Ultra!

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Granice wytrzymałości i jeszcze więcej mocy :D

1 2

Słabo Izuku, nie postarałeś się :/ Brakuje mi starego Midoriyi... Kiedy nie miał mocy był znacznie "silniejszy" i bardziej pasował do bohatera :/ Mam nadzieję, że jeszcze coś się w nim zmieni, bo to jaki jest teraz, trochę mnie boli.

0 1
@Certez

Oczywiście, musiał jakiś "ślepy" fan Midoriyi dać mi dislika, ale skomentować to się boi cykor :/ Nie ma żadnych argumentów to nie ma co pisać, ehh, jak mnie irytują tacy ludzie... Szczerej krytyki nie potrafią przyjąć :/

0 1
@Certez

Tak ci to przeszkadza że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii?...

0 1
@Buba

Przeszkadza mi, że ktoś, kto nie umie nic dodać od siebie, podać jakiegokolwiek argumentu za swoim zdaniem, daje dislika, jeżeli, rzeczywiście coś ci nie pasuje, to kurwa napisz :) Moim osobistym zdaniem, jeżeli ktoś się boi własnej opinii, przedstawić "światu" to ta własna opinia, powinna mu zostać zabrana :) Innymi słowy, same dawanie dislików jest żałosne i bezcelowe, dlatego mnie to tak podirytowało ;)

0 1
@Buba

Tak btw, to nie jest wyrażenie opinii :) Ty, teraz wyrażasz swoją opinie, dislikei są dla ludzi którzy się boją wyrażać własną opinie :P Bezcelowe i żałosne, uporczywe trzymanie się własnego zdania, nie posiadając, niczego co by mogło tej osoby zdania podtrzymać...

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?