Bokutachi no Remake

Historia skupia się na 28-letnim mężczyźnie Kyouya Hashiba, który jest producentem gier. Gdy jego firma bankrutuje, traci swoją prace i wraca do rodzinnego domu. Kiedy Kyouya, leżąc na łóżku, wspomina niesamowite osiągnięcia twórców w jego wieku, zaczyna żałować swoich życiowych decyzji. Otwierając oczy, odkrywa, że przeniósł się 10 lat wstecz w jego życiu, a dokładniej do momentu, zanim rozpoczął studia. Teraz ma okazję zmienić swoje życie, zaczynając jako student uczelni artystycznej. Obecnie mieszka w czteroosobowym, koedukacyjnym domu. Kyouya ma szansę spędzić kształtujące lata z niesamowitymi twórcami, ale sprawy mogą się nie potoczyć tak, jak się spodziewał. To komediowa opowieść o nieporadnej osobie, która otrzymała drugą szansę do spełnienia swoich marzeń!

Gatunek: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

0 0

Tego na swój ostatni dylemat szukałem

0 0

Wiecie co? Fajnie i w ogóle, ale tak głupio się czułem oglądając ostatni odcinek.

0 0

Całkiem ciekawe :)

0 0

Zajebiste <3

1 0

Czekam na 2 sezon. Anime ciekawe chociaż kilka ostatnich odcinków były takie średnie. Jestem skłonny polecić to anime każdemu chociaż wiem, że ta końcówka może niektórym się nie podobać (myślałem, że inaczej się skończy no ale cóż). Moja osobista ocena końcowa nie wliczająca końcówki i Keiko, która może manipulować czasem wynosi 10/10 natomiast wliczając to co wcześniej wspomniałem ocena spada do 8/10.

0 0

Zaczęło się nawet spoko a skończyło raczej średnio. Chyba czegoś innego się spodziewałem zwłaszcza po końcówce, jak dla mnie takie mocne 7/10 ma to anime. Pomimo moich mieszanych uczuć co do animca i takiej a nie innej oceny (która pewnie będzie nie których kłuć w oczy) mógłbym je polecić.

0 0

Bardzo dobra produkcja, polecam obejrzeć w całości lepiej wejdzie niż czekanie na odcinki:) 9/10

0 0

Fajne. Z całego serducha polecam tym co nie mają co golądać :D Reszta, która jest bardziej "wymagająca" polecam się zastanowić bądź obejrzeć chociaż 1 odcinek zanim coś napiszą. Te anime moim zdaniem jest akurat dość fajne (uwierzcie jestem naprawdę wymagającą osobą i skoro takie anime u mnie sprawia uśmiech na ustach to raczej u większości też się pojawi :P). Krytykę końcową zostawiam każdemu z osobna oczywiście :)

1 0

Całkiem ciekawe i porywające anime . Jestem mile zaskoczony tym , że ktoś potrafi stworzyć coś tak dobrego i wkręcającego!!

0 0

ziom ma Deja Vu xd i mnie to się podoba xd

0 0

Zapowiada się ciekawie.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?