Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Bonjour Sweet Love Patisserie

Mieszcząca się Aoyamie (dzielnicy Tokio) elitarna szkoła Fleurir przyciąga rzesze młodych i bogatych adeptów sztuki cukierniczej, którzy marzą o wielkiej karierze lub po prostu kochają słodycze. Nie inaczej jest w przypadku Sayuri Haruno, pragnącej iść w ślady rodziców, którzy byli (chyba że jakimś cudem jeszcze żyją) cukiernikami. Dziewczyna mieszka w ładnym internacie, udało jej się znaleźć sympatyczną koleżankę, Ran Mochizuki – żyć nie umierać, prawda? Niestety, już pierwszego dnia szkoły nastolatka zwraca na siebie uwagę jako osoba, która otrzymała stypendium i nie płaci za naukę. Przyczepia się do niej jedna z bajecznie bogatych panienek wraz z wianuszkiem adoratorek oraz nowy uczeń, któremu wydaje się, że gdzieś już Sayuri widział. Wywiązuje się mała kłótnia i do akcji wkracza pani dyrektor – postrach wszystkich uczniów, która głośno zaczyna wyrażać swoje wątpliwości na temat przyjęcia bohaterki do szkoły. Potem następuje ceremonia powitalna i przedstawieni zostają przystojni (a jakże by inaczej) instruktorzy. Sala, której lwią część stanowią niewiasty, szaleje, lecz większość z nich chwilowo zdaje się nie pamiętać o pierwszej i najważniejszej zasadzie: romans z nauczycielem jest zakazany (niby oczywista rzecz, co, o dziwo, podkreśla Ran, ale wiadomo jak to bywa z niewinnymi sercami nastoletnich dziewcząt, prawda?)

 

Miejsce: 
Inne: 
Widownia: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Przez krótkie odcinki bardzo fajnie się to oglądało, nie dłużyło się, sama konkretna akcja

1 0

Przyjemnie się oglądało, szkoda że odcinki są 5 min, ale urocze postacie. Logika mnie tu rozwaliła, mogliby wyjaśnić jeszcze czym są te latające kulki , fajny harem, ale trochę za szybko wszystko się stało, czasem w sposób przewidywalny, ale miły dla oka :)

0 0

Egh, miałam się wziąć po tym, jak skończy wychodzić. Nie udało się. I to w słup. Mniejsza. Z zasady nie cierpię anime na podstawie gier otome. Wciśnięcie wszystkich ścieżek w coś tak krótkiego nigdy nie wychodzi na dobre. Charaktery postaci umierają, fabuła leży i jeszcze harem się tworzy. Haremów też nie lubię. Nie wiem co ja tu w ogóle robię. (tak dopisałam coś i dalsza część nie ma powiązania) Cóż, w tym przypadku odcinki mają po pięć minut. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt odpalania miliona stron. Z drugiej strony osobiście nie przetrwałabym gdyby miało ono tę długość co standardowe anime. Urocze, przyjemne, na raz. Konkurs mnie powalił.W niezbyt pozytywnym sensie. Zagrałabym w grę, gdybym miała jak.

to anime przyjemnie się ogląda, nie jest to jakiś cud i perła, ale jest miłe i słodkie i jest tylko jedna rzecz, która mnie denerwuje, bo jak dla mnie to anime mogłoby mieć nawet 5 odcinków, ale mogłyby trwać chociaż 10minut, 5minutowe anime jest bezsensu.. przecież postaci i jedzonko tutaj są takie super no błagam:///

to anime przyjemnie się ogląda, nie jest to jakiś cud i perła, ale jest miłe i słodkie i jest tylko jedna rzecz, która mnie denerwuje, bo jak dla mnie to anime mogłoby mieć nawet 5 odcinków, ale mogłyby trwać chociaż 10minut, 5minutowe anime jest bezsensu.. przecież postaci i jedzonko tutaj są takie super no błagam:///

Urocza seria, szkoda tylko, że nie jest dłuższa. Coś jak Maji Love (♡ >ω< ♡)

Ugłbe…. jedynym minusem tego anime jest to, że odcinki są bardzo krótkie T_T

Czemu tylko 5 minut???

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?