Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Boukensha ni Naritai to Miyako ni Deteitta Musume ga S-Rank ni Natteta

  Po stracie nogi jako początkujący poszukiwacz przygód, bohater postanowił zakończyć swoją karierę i wrócić do rodzinnej wsi. Zajmował się zbieraniem ziół leczniczych, zwalczaniem magicznych bestii i dzikich zwierząt oraz pomaganiem w pracach rolniczych dla mieszkańców. Trudno jest jednoznacznie określić, czy nazywać naszego bohatera poszukiwaczem przygód czy rzemieślnikiem. W międzyczasie jego wiek szybko zbliżał się do trzydziestki. Pewnego dnia, szukając ziół w górach, odkrył porzucone dziecko. Zdecydował się je przygarnąć i wychować, aż sam osiągnął czterdziestkę.

  Jego córka, która dorosła, także pragnęła zostać poszukiwaczem przygód, prawdopodobnie pod wpływem obserwowania ojca. Ojciec uczył ją szermierki od najmłodszych lat, dla jej własnej obrony, a jej talent w tej dziedzinie był imponujący. Myśląc, że lepiej byłoby dla niej, aby nie pozostała wiecznie na wsi, bohater wysłał ją do gildii poszukiwaczy przygód w stolicy.

  Po kolejnych pięciu latach bohater, który teraz ma już czterdzieści lat, nadal działa jako swoista postać przygodowa na wsi. Jednak jego córka, która stała się w międzyczasie wyróżniającym się poszukiwaczem klasy S, nie wróciła jeszcze ani raz do domu… anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Sezon: 
  Studio: 
  Nadchodzące: 
  Tak

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  ??? ×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL