Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Caligula

Na podstawie gry Caligula Effect

W grze istnieje wirtualna idolka o pseudonimie μ, która zyskuje świadomość dzięki uczuciom użytkowników. Idolka pragnie „ocalić” świat, który według niej jest spowity bólem. W tym celu wciąga ludzi do wirtualnej rzeczywistości (Mobiusa), wabiąc ich swoją muzyką. Więzi ich tam, twierdząc, że tylko w taki sposób będą bezpieczni. W grze wcielamy się w jednego z dziewięciu członków zespołu Going Home Club, którzy pragną opuścić Mobius.

Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Całkiem fajnie się oglądało :) Szkoda tylko zakończenia bo jest ono takie sobie ale to nie oznacza że cała seria leży :)

6/10 ----- Anime nie jest fatalne, jest w porządku. Od razu wyglądało na takie,, filozoficzne ''. To nie jest w żaden sposób złe, takie przemyślenia filozoficzne, ale zazwyczaj minusem w takich właśnie seria jest to, że minimum pół odcinka jest przegadana, często na jeden temat. Muzyczke w tle podczas jakiejś akcji uważam za plus. Wpasowała się. Sam początke tego anime wywoływał taki znak zapytania: WTF? Nic nie rozumiem o co chodzi. Błogosław ,, boże anime '' opis pod serią, bo do 4-5 odcinka nie wiedziałbym co oglądam i do czego to zmierza Sztuczny świat ,, Mobius '', dwa fronty - jedna strona walczy by stamtąd uciec, drudzy chcą zostać - i mnóswo gadania, do tego jeszcze dali nam wyznania pod koniec. Skończyło się jak się skończyło. A to czy komuś się spodoba czy nie to kwestia podejścia do tego anime. -----

Anime nawet ciekawe tylko dlaczego od 2 tygodni nie ma 2 odcinka?

1 0

Ale,świetny okres dla anime w tym roku same perełki 2018 jeszcze będzie High school DxD I Attack on tittan ♥ : )

Osobiście wyrzuciłbym aspekt muzyczny. Psychologia wciągnęła :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?