Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Captain Tsubasa (2018)

Remake serii Captain Tsubasa z 1983 roku.

Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
52×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Będzie to ktoś tłumaczył? Chciałbym to chętnie znowu obejrzeć :)

ja tez oglądałem stara serie na Polonii 1.czekam na odcinki zniecierpliwoscia.pozdrawiam fanów tego anime

0 0

Nie wiem dlaczego, ale nie wyświetla mi się lista odcinków obok plakatu. W żadnej z przeglądarek internetowych. :(

@Piotr M

Hej,nie ma jeszcze odcinka tego anime na stronie,bo nie wiem,czy już został przetłumaczony.ta seria będzie tłumaczona,ale nie wiem,kiedy.napisz tej sprawie do ao -subs.tutaj masz link do ich chata https://a-o.ninja/AO-subs/

0 0
@Mariusz Sajak

Ale na pewnej innej stronie (s....n.pl) już jest z tłumaczeniem i podpisem: "Anime ogląda się tylko na a-o.ninja". Dlatego dziwi mnie, że nie ma tego odcinka na mojej ulubionej stronie a-o.ninja.

@Piotr M

ja spytałem się,na chacie,czy będą tłumaczyć te serie,to odpisali mi tak : tak, kiedy jeszcze nie wiadomo.ja tez nie wiem,dlaczego nie ma odcinka na tej stronie,a innej jest z ich podpisem.to tak,jakby ukradli mi odcinek.będę czekał na odcinek.

0 0

Wiadomo kiedy bedzie z napisami ? sam jestem z 90roku i to moje pierwsze Anime z Poloni1, Wszystko znam na pamiec lecz strasznie czekam na te nowe odcinki. Moj ang jest sredni wiec wolał bym z napisami obejrzec :) Juuz nie moge sie doczekac, zazdro tym ktorzy juz obejrzeli :P

Jako fan Tsubasy od dziecka, który oglądał pierwowzór z lat 80 emitowany przez stację Polonia 1 jestem wniebowzięty. Już pierwszy odcinek remake pokazuje jak duże zaszły zmiany. To już nie tylko zmiana kreski itd. ale też inne ważne zmiany, które możan zobaczyć już w pierwszym odcinku. Poza świetną kreską i animacją bardzo spodobały mi siewstawki sytylizowane na karty mangi (postać z kreskowanym cieniami itp.). Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa oraz efekty dźwiękowe. Dla fanów serii to absolutny must żeby zobaczyć, pozostali powinni spróbować chociaż zapoznać się z serią, która ukształotowała pokolenia piłkarzy i fanów futbolu w Polsce i na świecie. Polecam z całego serca. Ps. Muzyka z outro powoduje ciarki na całym ciele i łzy wzruszenia (fani Tsubasy to poczują)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?