Carnival Phantasm

Powstały dla uczczenia 10. rocznicy TYPE­-MOON animowany zbiór tworów wszelakich (oficjalnych mang i nieoficjalnych doujinów): Melty Blood, Fate/stay night, Tsukihime i inne w wersji tak moé, że większość fanów tego nie przeżyje.

Zwiastun:

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
12x15 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

kiedy to oglądałem miałem wrażenie że sługa zabujca ma najgorzej (zabujca cały czas pilnujący bramy nieważne która pora roku dzień czy noc)

dziwne to było ,ale nie było złe ^^

Carnival Phantasm, dobrze że zrobili coś w takim stylu, zawsze chciałem zobaczyć te wszystkie postacie razem w jednej serii. Tylko bardzo mi brakowało Shiki Ryougi, Mikiya Kokutou, jego siostry Azaki oraz Aozaki Touko, ale ogólnie rzecz biorąc seria bardzo pozytywna. Najbardziej do śmiechu mi było z tymi sekundowymi scenami ze Św. Graalem, kiedy walił teksty typu: zestaw do wzmocnienia sługi, podręczny zestaw bohatera, zdobywacz przyjaciół, jak oglądniecie to będziecie wiedzieć o co chodzi. A, i oczywiście wielki plus za jedną z muzyk w epizodzie z Sakurą :) Brakuje tylko dwóch odcinków OVA: Fate/Prototype oraz Special Season.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?