ChäoS;Child

Sześć lat po tragicznych wydarzeniach z Chaos;Head w dzielnicy Shibuya dochodzi do przerażających mordów. Wszystko wskazuje na to, że związane są one z przeszłością, przypominają bowiem zabójstwa, do których doszło w czasie masowej paniki, jaka ogarnęła mieszkańców miasta sześć lat temu. Ich zagadkę spróbuje rozwikłać Takuru Miyashino, przewodniczący szkolnego klubu dziennikarskiego. Pomogą mu w tym m.in. jego przybrana siostra, Nono Kurusu, oraz przyjaciółka z dzieciństwa, Serika Onoe.

Czas: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12 ×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (16)

0 0

mam nadzieje na taki sam klimat jak w poprzednim sezonie

0 0

a kiedy dodacie silent sky?

Pomiędzy 2008 a 2017 nie ma różnicy 6 lat XD tylko tak trochu więcej (9). A jeśli chodzi o anime cóż takie są właśnie plusy i minusy psychologi, kocham je a zarazem nienawidzę.

1 1

Szkoda liczyłem na to że fabuła będzie się dalej rozwijać w drugim sezonie a tutaj zmienili wszystko bohatera, historie otoczenie zye ba li to ! Powiązanie z pierwszym jest znikome i równie dobrze można jego nie oglądać dla mnie CHAOS skończył się na HEAD.

0 0

Jak dla mnie to super :) Bardziej taki psychologiczny horror bardzo mi się podobał 9/10

@Camill

Psychologiczny zdecydowanie (wiem coś o tym oglądam takie filmy od bodajże 5 roku życia [sporo już czasu mi zliczyło]) ale czy Horror? (też coś o tym wiem Ojciec był fanem tego typu filmów)

0 0

Fajnie się oglądało niektóre sceny były naprawdę świetne np. Psychicznie chora kobieta spacerująca z wózkiem i spiewająca piosenkę (odc 4 jak coś :P ) :) Serii śmiało mogę dać takie 8/10 :P

Założyłem konto, tylko po to aby napisać to: Co za nie rozgarnięty typ tłumaczył to anime, nie oglądajcie tego z tej strony, jestem na 3 odcinku, 4 minuta i mam dość, mam wypalone oczy. Rozumiem walenie z googla, ale można by to chociaż jakoś składnie napisać a nie zostawiać zdania w bezokoliczniku czy z błędami które rażą w oczy...

0 0

Dość porąbany ten drugi sezon nie mówiąc też o pierwszym

0 0

9 lat - to trochę czasu między jedną a drugą serią, zobaczymy czy warto było :)

mam nadzieje na taki sam klimat jak w poprzednim sezonie

@szachmat

A ja nazywal siepoprzedni sezon?

0 0
@Bladziorek

W opisie jest cos o chaos;head ale ja nwm :x

            
      

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?