Charlotte OVA PL HD

Poprzedni odcinek
Openload Player
Vidlox Player
Tune Player
Openload Player
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
14
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs Tłumaczenie: Thyemor | Korekta: Kyomo

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

o matulu, ale to mi się spodobało! Kocham

0 0

Szczerze? Bardzo słaba OVA. Szczególnie w porównaniu do wysokiego poziomu całego anime, wypada ona bardzo blado. Bo jaka powinna być funkcja OVY oprócz oczywiście popularyzowania całej serii? To zależy. Są ovy wprowadzające do następnego sezonu gdzie pokazani są zazwyczaj nowi bohaterowie, ale akurat to anime drugiego sezonu nie ma. Są ovy które wyjaśniają jakiś w miarę ważny, ale poboczny wątek, na który zabrakło czasu by go wystarczająco dobrze pokazać w głównej serii. I tutaj było ogromne pole do popisu dla twórców, którego nie wykorzystali. Są ovy będące jakby prequelem dla całej serii pokazujące wydarzenia sprzed głównej akcji, dzięki czemu mamy lepszy obraz dlaczego niektóre rzeczy się wydarzyły. Są też ovy będące jakby kolejnym odcinkiem, pokazujące życie bohaterów po zakończeniu głównej historii. Ta ova nie należy do żadnego z tych typów. Dostaliśmy odcinek, który można wkleić prawie w dowolne miejsce sezonu a i tak będzie pasował. Wiecie jak taki odcinek się nazywa... filler. I raczej nikt tych odcinków nie lubi. Dlatego jestem bardzo zawiedziony. Mogli pokazać dzień z alternatywnej rzeczywistości, gdzie byli więzieni w ośrodku i jak planowali ucieczkę. Mogli pokazać problemy w rodzinie Tomori, które doprowadziły jej brata do szaleństwa, ewentualnie podobny motyw z Yusarin lub Takajem. Mogli pokazać jak Yu wraca do zdrowia i ponownie zakochuje się w Tomori. Dostaliśmy filler. Jest mi smutno, że tak wspaniałe anime tym się kończy.

Oh obejrzałam to anime w grudniu 2017 i dopiero teraz dowiedziałam się, że jest OVA obejrzę by dać dobrą opinie (:

0 0

No rozkoszny ten ostatni uśmieszek, rozkoszny. ^o^

Smutek że koniec 😢😢😢

Jaka szkoda że te wszystkie serie są takie krótkie :(

1 0

Uwielbiam to anime

Piękne anime, przemyślane, niegłupie, przyjemna kreska, dobra animacja. Bez przedłużania, nie zepsuli akcji, naprawdę cudowne.

3 0

Zakończenie moim zdaniem bardzo przyjemne. Smutno jedynie, że to już koniec, nie widzę sensu robienia drugiego sezonu, ale przyznaję, że zapałałam wielką sympatią do tego anime.

0 0

No całkiem spoko ;V

Ej mam pytanie to się dzieje po końcowych wydarzeniach czyli po odc 13 czy to nawiązuje do odc 2-5 ?

@Merunami

Akcja dzieje się między odcinkiem 3 a 5 :C

Ciekawe czy będzie 2 sezon :D

OMFG! Teraz to już mnie zaskoczyliście, bez kitu. Właśnie miałem oglądać po angielsku na dniach, w ogóle już nie miałem nadziei, że ktoś się za to zabierze. Najszczęśliwszy moment mojego dnia, naprawdę wielkie dzięki :)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?