Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  D.C.II S.S.: Da Capo II Second Season 09 PL HD

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Openload Player
  Openload Player
  VShare Player
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  9
  Autor napisów: 
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  2016-08-07_00:37-1:19 Czyżby Otome, przejęła wizję wypadków od Sakury? Ta wersja jej, jest równie interesujaca, jak w normalnej Otome. Stała się poważna i dobrze wyłączona z życia codziennego. Bo ona o wie wiele wiecej, niż większość znajomych również w tym Suginami.. To moje klimaty, powaga sytuacji zachowanie i trudne wybory i rozkminy.. Sama siebie rani, nie dość, że jego i siebie to podwójnie.. Juunichi domyśla się... Zdziwiony Yoshiyuki... Ale mogę powiedzieć, że jestem podobny do Otome... I wolę wiedzieć aż nadto co jest, niż mało wiedzieć i spać spokojnie.. Ale jak jej znajomi zaczęli się martwić o nią. Otome ma najtrudniejszego przeciwnika samą siebie. Również Juunichi dołącza do Sakury... Biedna Otome, przybita smutna i pogrążona w rozpaczy.. Straci trzecia osobę w rodzinie.. jesli zrobi to i zniknie Yoshiyuki.