Dance Dance Danseur

Opowieść dotyczy Junpei Maruo. Nasz bohater jako dziecko odkrył swoją miłość do baletu podczas występu tanecznego swojej siostry, zachwycony umiejętnościami męskich tancerzy. Niestety, po śmierci ojca chłopiec postanowił stać się bardziej „męski” i na drugiej klasie liceum zrezygnował z marzeń o pasji. Zaczął trenować Jeet Kune Do, sztukę walki wymyśloną przez Bruce’a Lee. Wkrótce stało się jasne, że dzięki szkoleniu stał się popularny w szkole. Pewnego dnia student pierwszego roku imieniem Miyako Odai został przyjęty do klasy Junpei A. Okazało się, że matka dziewczynki prowadziła szkołę baletową. Kiedy Miyako dowiaduje się, że Junpei interesuje się baletem, zaprasza go do tańca.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
11×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Szczerze powiedziawszy spodziewałam się czegoś lepszego. :) Ale kreska miła dla oka, samo przedstawienie postaci również dobre. Trochę przypomniało mi to anime "ballroom". Głównie przez główną postać męską w obu anime - mam tu na myśli Junpei'a i Fujita'e. :) Daje 5/5, bo jednak spodziewałam się czegoś więcej.

1 0

Przyjemne anime choć na początku po pierwszych dwóch/trzech odcinkach byłem jakoś sceptycznie nastawiony a nawet chciałem porzucić tą serie to jednak dałem szanse i w sumie nie żałuje bo miło się oglądało. Daje 8/10 może troszke zawyżone ale co mi tam

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane