Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen – Mirai Hen

Po tym, jak świat ledwie uniknął destrukcji w wyniku "Największego, Najbardziej Okropnego i Najtragiczniejszego Wydarzenia w Dziejach Ludzkości", spowodowanego przez "Ostateczną Rozpacz", powołano "Fundację Przyszłości", która ma ochronić świat przed chaosem. Instytucja ta wprowadza w życie plany mające na celu przywrócenie normalnego porządku. Tymczasem Makoto Naegi jest podejrzewany o zdradę z powodu ochraniania tak zwanych "Pozostałości Rozpaczy", które mogą doprowadzić do tragedii. Wobec tego członkowie Fundacji spotykają się, ponieważ muszą zadecydować o karze czekającej Naegiego, by ostatecznie raz jeszcze dać się uwięzić i wplątać w chore rozgrywki Monokumy, ogłaszającego rozpoczęcie "Ostatecznego Zabijania". Jedyne, co pozostaje naszym bohaterom, aby uniknąć śmierci, to kolejna próba wytropienia zdrajcy i wykonanie na nim kary.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Nie mam zielonego pojęcia czy oglądam to w dobrej kolejności

0 0

10/10 uwielbiam tą serie i będę za nią całym sercem! Szkoda że moje ulubione postacie nie żyją ale cóż życie

Całkiem spoko ten sequel. Następna, już troszku inna zabójcza gra z paroma zagadkami/tajemnicami. Chociaż szkoda, że zmienili kolor krwi z różowego na standardowy. Według mnie dodawało to mrocznego oraz unikalnego klimatu. Osobiście co do śmierci Kirigiri mam pewne wątpliwości. Nie wydaje mi się żeby mogli tak łatwo uśmiercić jeden z głównych filarów tej serii. Oby wyjaśnili sensownie wszystkie moje wątpliwości w tym ostatnim odcinku.

1 0

Ode mnie 7/10 ciekawe i wciągające, ogląda się odcinek za odcinkiem ale szczerze mówiąc nie spodziewałam się kolejnej gry, w sumie powtórka z rozrywki z pierwszej części. Nie mam nic do fabuły poza tym, że za dużo ludzi ginie i nie zdąży się poznać bohatera, a już go nie ma lub jeszcze gorzej zdąży się go poznać i polubić.... :/

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?