Dansai Bunri no Crime Edge

Śmiercionośne narzędzia", "zabójcze narzędzia", "narzędzia bogów" określone wieloma nazwami instrumentalne mordercze narzędzia wykorzystywane, żeby zaczerpnąć niewielkiej krwawej rozkoszy. Jednak one nie tylko służą do zabijania, mogą nawet spełnić największe marzenie. Tylko pod jednym warunkiem… Haimura Kiri to zwykły chłopiec o nietypowej pasji, albowiem uwielbia ścinać włosy. Pewnego dnia spotyka Iwai o pięknych włosach, która bardzo chciałaby je skrócić, tylko że… nie można ich przeciąć.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
13x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (10)

Mimo że średniak to fajnie się oglądało. Trochę szkoda że czasami była ta cenzura, czasami nie, ale zajebiście że był chociaż pocałunek na koniec, i to lepszy niż można było przypuszczać ;D

To anime jest przepiękne. Dobre walki. Bardzo interesujący i fascynujący bochater, romans też można zaliczyć. Gdyby można było to bym dał 11/10 .

Pamiątkowy komentarz ● ● ● ● ● anime fajne, najbardziej podobała mi się piosenka na końcu aż jedna łezka mi spłynęła,a to już coś. Nie inaczej jak 10/10 (jak ktoś wie coś na temat 2 sezonu to pisać, chyba że już jest)

anime 9/10 super walki fajny op trochę szkoda że to loli ale i tak super romans zaliczony. Jeżeli będzie 2 sezon to z chęcią go zobaczę. ;)

Dość ciekawy pomysł na fabułę, lecz niestety to anime jest co najwyżej średnie ale w miarę dobrze mi się je oglądało. Zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?