Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Darker than Black: Brama piekieł

Na 10 lat przed wydarzeniami w Tokio pojawiło się paranormalne pole, zwane Bramą Piekieł, które postanowiono odizolować od miasta odgradzając go ogromnym murem, a wraz z nim szereg tajemniczych zjawisk. Firmament nieboskłonu został zasłonięty sztucznymi gwiazdami, a w tym samym czasie pojawili się ludzie z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Informacja o nich została zatajona, jednak nic nie powstrzyma miejskich plotek. Ci ludzie, zwani Kontraktorami, w zamian za swoją moc utracili emocje, dzięki czemu mogą zabijać bez żadnych skrupułów, przez co ludzie się ich obawiają. Jednakże za każdym razem, gdy użyją swojej mocy, muszą wykonać pewną określoną zapłatę. Syndykaty i rządy na całym świecie wykorzystują ich jako zabójców i szpiegów w celu zdobycia różnych informacji, które często przeradzają się w krwawe konflikty. Każda z fałszywych gwiazd na niebie przypisana jest jednemu Kontraktorowi i kiedy on używa swoich mocy, jego gwiazda wibruje. Kontraktorów nazywa się często Kodem Messier a przypisanym do ich gwiazdy. Wraz z nimi pojawili się także ludzie zwani Marionetkami, którzy są mediami pozbawionymi własnej woli.
2 sezon: Darker than Black: Ryuusei no Gemini

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Rating: 
Rok wydania: 
2007
Czas trwania: 
25x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Ciekawe, warte obejrzenia 9/10 + serduszko

0 0

supkowe polecam

0 0

Mi się bardzo podobało. Niby coś takiego zwykłego jednak mnie bardzo wciągnelo.

0 0

Pamiątkowy komentarz 03.09.18

9/10-Dobre takie...

0 0

Trochę stare ale bardzo fajne.

0 0

Przyjemne anime pełne akcji oraz miejscami dobrego humoru. Główny bohater potrafi przybrać ciekawy wyraz twarzy, można go polubić. Dużym plusem serii są postacie poboczne, których jest całkiem sporo i są po prostu ciekawe.

Super anime co tu dużo pisać polecam obejrzeć.

7/10 ----- Dobre. Dobrze mi się oglądało. Tak dobrze, że zarwałem nockę. Spodobało mi się i chce więcej i więcej. -----

0 0

Jak dla mnie anime godne polecenia ^^

1 0

"Akcja" to chyba elementarne słowo jakiego trzeba tu użyć. Dzieje się dużo. Walczą cały czas, nowi bohaterowie-co odcinek, pościgi, wybuchy, karabiny ,supermoce. Przyprawić to badassowskim bohaterem, całkiem ciekawymi wątkami i gadającym kotem. Voila, Darker than Black pełną gębą. Minusem może być to, iż anime jest epizodyczne i jak w jakimś serialu akcja zwykle zaczyna i kończy w jednym-dwóch odcinkach. Ponad to końcówka jest jakaś taka miałka i nie na miejscu. Overall-anime godne polecenia i zostawiające dobre wspomnienia, oba sezony. :)

0 0

Nie dziwne naprawde spoko anime

0 0

Świetne anime. Polecam :D

0 0

Bardzo dobre anime, godne polecenia, fabuła wciąga wiec teraz drugi sezon :D

Bardzo dobra seria naprawdę mi się podobała, a zwłaszcza końcowe odcinki gdzie akcja naprawdę się rozwija. Szkoda, że na stronie nie ma dodanych oav-ek bo wyjaśniają naprawdę dużo przy przejściu na oglądanie drugiego sezonu (są to 4 odcinki, a wyjaśniają tak dużo z fabuły, że dałem im lepszą ocenę na mal-u od obu serii i jest poprowadzony naprawdę fajnie wątek Yin i Hei-a).

0 0

świetne, ale wciąż nie rozumiem co to jest nieosiągalny obszar(brama niebios) jaka była przyczyna wojny niebios i jak działa ten meteoryt

0 0

Bardzo dobre anime, godne polecenia.

0 0

Anime jest genialne, jedno z moich ulubionych ;)

0 0

Godne obejrzenia.

0 0

Genialne anime. Zarywałam nocki, aby to obejrzeć :3 Polecam~

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?