Darling in the FranXX 10 PL Full HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
VShare    PL do 720p
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Cloud  PL do 1080p
Vidspace  PL do 720p
Mystream  PL do 720p
Upvid  PL do 480p
Only  PL do 1080p
Vev.io  PL do 1080p
MyVi  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Vidoza  PL do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
10
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Suillus | Korekta: Mrs Yuuki

Discord anime odcinki
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (7)

0 0

Dobry odcinek. Ciekawie zrobiono kto szuka odpowiedzi. Dobrze jest zobaczyć Zorome w innym świetle. Sprytnie i sympatycznie ujawniono rąbka tajemnicy. Ale to wszystko wydaje się takie...nudne i bezcelowe. Co do ,,Papy" to Boże!!! Ta rada to skończeni idioci! W porównaniu z minioną epoką ci są straszliwie zacofani jeśli chodzi o IQ. (Idiokraci) Rozmowa w tym odcinku przypominała mi naradę Entów z LOTR'a. Dla mnie poziom rozmowy sprowadzał się do pół dnia debaty czy Merry i Pippin są orkami.

4 0

Nie wiem dlaczego, ale przez niemal cały odcinek miałem wrażenie, że albo oni, albo dorośli nie są ludźmi. Po pierwsze, dzieci nazywa się parasite czyli z angielskiego robak/pasożyt. Trzyma się je oddzielone od reszty "ludzi" pod kloszem. Ponadto te Kyouru wyglądają bardziej na maszyny niż potwory. Co jeśli dorośli to "cywilizowane" Kyouru, które podbiły Ziemię i wykorzystują resztki ludzkości do obrony przed ich dzikimi pobratyńcami? Bo niby skąd te plantacje miałyby pożywienie dla całego miasta? Maszyny mogą być napędzane przez tą magmę, którą plantacje wydobywają. Cholera, czuje, że tak czy siak coś się kroi w następnych odcinkach.

Życie "dorosłych" to jest jakiś żart. Choć widząc co się obecnie na świecie od pierd*la to wcale bym się nie zdziwił jeśli ludzkość by się rozleniwiła do takiego stopnia. Zero Two... Hmm... Chyba te lusterko to nie był najlepszy prezent hehe Napisał bym znowu wypracowanie na temat tego odcinka znowu, ale się powstrzymam. Jedno jest pewne... Coś grubego nadchodzi hehe... BOSS FIGHT haha Prawdopodobnie z Zero Two :(

@Rafał Gawryszewski

ooooo nie, jak będzie zakończenie podobne do Guilty Crown to po prostu nie wytrzymam O\ - /O

1 0
@ZanWanted

Ty mnie nie strasz!!! Jeszcze nie jest tak źle!! Tutaj MC potrafi coś osiągnąć oraz autentycznie scala drużynę nie będąc liderem. Ten z GC wszystko do czego się zabierał spektakularnie knocił.

3 0

Wygląda no to że życie dorosłych nie tak różowe i sielankowe niż myśleli.

4 1

Fajne intro... ;)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?