Darling in the FranXX 20 PL Full HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
VShare    PL do 720p
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Cloud  PL do 1080p
Vidspace  PL do 720p
Mystream  PL do 720p
Upvid  PL do 480p
Only  PL do 1080p
Vev.io  PL do 1080p
MyVi  PL do 720p
Vidlox PL do 720p
Vidoza  PL do 720p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
20
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Suillus | Korekta: Mrs Yuuki

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (19)

Głupi ten Papa i ta rada

Czy kokoro może być w ciąży :'))

1 0

Potwornie żal mi księżniczki. Ape. I wszystko jasne. Myślałem że są niekompetentni jak SEELE czy Unia Europejska, a tu się okazuje że to sami kolaboranci jak PO. Nie zawahają się doszczętnie wszystko zniszczyć aby utrzymać władzę.

0 0

Dlaczego ten blondynek jest pistil? Przecież to kobiety powinny być pistiil.

@Hasayaki

Też się zastanawiam

0 0
@Hasayaki

Mogę Ci to wyjaśnić, ale po co psuć Ci oglądanie ;D

0 0

To się porobiło. Czyżby ludzie byli nieswiadomi rządów trzeciej siły? Wydaje mi się że skończy się to połączeniem sił kyoryu z ludźmi.

1 0

Czy przypadkiem krew Zero Two nie powinna być niebieska?

0 0
@NaiterS

w 1 odc też była czerwona więc taka powinna być i tutaj a to że w dzieciństwie miała niebieską można zwalić tak samo jak zmianę koloru skóry na dorastanie ^^

@NaiterS

Powinna. Albo błąd graficzny albo jest już bliżej człowiekiem.

0 0
@Pospolity fan AO

Lub ten błękit to po prostu jakaś metafora. Tak jak jej skóra gdy była Chibi w 13 odc. Była cała czerwona a teraz skórę ma w ludzkim kolorze. Hiro tego nie komentował.

2 0

Dla mnie to trochę za mocny zwrot akcji. Pojawienie się 3 siły w 20 odcinku? To zdecydowanie zbyt późno. Na tym etapie wygląda to jak brak pomysłu na kontynuowanie i ratowanie się bardzo nierealistycznym i tak średnio pasującym do fabuły zwrotem akcji. Mimo wszystko odcinek i tak mi się podobał i nadal jestem ciekawy jak to się skończy.

1 0

O masakra ale się zamotało... Hmmm będzie 2 sezon pewnie :D Kurde jak mnie wciągnęła ta animka :)

1 0

Coś fabuła się zapętla. Będę musiał sobie ją przestudiować kilka razy :/

4 0

Wydaję mi się, że będzie drug sezon, kolejny wątek dochodzi, a niektóre nie zostały jeszcze rozwiane. Upchanie na siłę wszystkiego w cztery odcinki jest marnowaniem potencjału, jakie to anime ma. A teraz czas na spoilery:Kokoro, jak słusznie sądziłem, będzie miała to co chciała - dziecko. Szkoda, że mają tak mózgi przerobione, że za wymawianie nawzajem imion dostają po głowie. Skoro Zero Two jest podróbką Zero One to sądzę, że będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń a propo wysadzenie całej planety w drzazgi, bo nie jest z urodzenia Kyoru. Wydaję mi się, że Ludzkość jakoś się dogada z niebieskimi, tylko po to żeby rozwalić VIRM. Wróg mojego wroga, to mój przyjaciel - patrząc na to, że ziemia ma być zniszczona to warto się przyjaźnić. Po za tym kolejne stworzenia, które zostały dodane do opowieści i tak (za przeproszeniem) z dupy się pojawiły. Po za tym, Hiro jest specyficzny, ponieważ jest człowiekiem, który ma w sobie coś z Kyoryu, teraz to już będzie miał też z VIRM i ciekawi mnie jak to zadziała na jego wspomnienia, zdolność do latania FRANXX'em i zachowanie. Ogólnie z odcinka na odcinek twórcy dowalają swoją zajebistością :P

Omg mam nadzieje na kolejny sezon, bo watpie w to, ze uda im sie pokazac w 4 odcinakach jak udalo im sie ziemie ocalic i jak pokonali tych VIRM w kosmosie ;D

0 0

Czy czekamy tylko na kolejny odcinek, czy na nowy sezon ?

0 1

Hmmm... Czyli jednym słowem Papa z jeszcze jednym zrobili wszystkich w wielkiego H. Do tego Mitsuru i Kokoro zaczynają wracać wspomnienia w dość bolesny sposób a Kokoro jest w ciąży. + 9 krzywych mord prosi się o wpierdol życzę im długiej i bolesnej agonii.

0 0
@Ke'll

Hmmm po co ten bezsensowny rage? :)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?