Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Date A Live -Director’s Cut

Wersja reżyserska Date A Live.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Hmm... nie wiem, czy takie wersje reżyserskie mają sens... Drugi raz ogląda się to samo, tylko z małymi dodatkami. Nie wiem, czy nie lepiej dla widza było by po prostu dostać od razu taką pełniejszą wersję i tyle. (˵¯̴͒ꇴ¯̴͒˵)

0 0

O co chodzi z tą wersją reżyserska? Czym to się różni?

1 0

Fajnie gdyby tak drugi sezon miał wersję reżyserską... Chociaż jeszcze lepiej by było jakby twórcy zaserwowali III sezonem. Wróć... Wersja Bluray drugiego sezonu ma dużo nowych scen w porównaniu do wersji TV. Na dobrą sprawę nie potrzebuje wersji DC.

Ja tam bym wolał żeby zajęli się 2sezonem Trinity seven

0 1

spoko loko, też jestem ciekaw, ale po obejrzeniu tylko puki co to to mogę stwierdzić: "no nie, już mnie to zagięło 11:17 i co się rzuca potem w oczy, "brak angielskiego tłumaczenia" i teraz się zastanawiam, czy jaja to są czy co, jeżeli dodali jakieś tam parę sekundy to czemu tego nie przetłumaczono, tego nie rozumiem totalnie... spoko po odprawie dodany klaster z toką że w innym wymiarze śpi, no i dodane zakończenie, z tą toką spoko jeszcze rozumiem, bo jest to jakieś urozmaicenie, ending, no już powinien być w pierwszej serii czyli wciskanie tego na siłę, czyli podsumowując moim zdaniem gówno dodali, tylko jakieś wstawki by było ciekawie i zmienili muzykę chcąc zarobić na tym samym produkcie nie przepracowując się, czyli nawet to nie jest godne uwagi jak nie patrzeć, normalny odcinek ma czas trwania 23:40 a ten 28:03 czyli odliczyć wstęp odchodzi jakieś 15 sekundy i ending jakieś 1:30 czyli jak nie patrzeć no nic nie zrobili ambitnego tutaj, po prostu widocznie głód im zajrzał do 4 liter i starali się coś na szybko wykminić by to zrobić i wrzucić i sprzedać, mam nadzieje skromną że w późniejszych odcinkach się to zmieni, jak nie to po prostu nie polecam tego oglądać bo to czysta strata czasu moim zdaniem, wstawki które zastosowali mają minutę, czyli 30 sekundy tu i tam i na tym koniec... żałosne wręcz. co do oceny to dam ją później, jak obejrzę jeszcze z 3 odcinki." puki co nawet trochę jak nie patrzeć bezsens tego jest, nic nie wprowadza to, a dorobili jakieś pierdoły tylko by zarąbać kilka minut czasu znowu z życia i by człowiek żałował że to oglądał, sprzedawanie czegoś co było dobre ponownie by ludzie tym rzygali, czytałem co tu pisane było więc nie spodziewałem się niczego ciekawego, ale ending który skroił mi prawie 2 minuty życia którego w wcześniejszym pierwszym odcinku było brak już nie zdzierżyłem.... Szczerze to anime bardzo mi się podobało, ale nie rozumiem po co sprzedawać pod inną trochę nazwą z pitoleniem że jakieś dodatkowe sceny są, ale te sceny właśnie byłem ich najbardziej ciekaw, ale niczego nie wnoszą do fabuły co mnie załamało, tylko co ciekawe to było to że ukazali toke w tym innym wymiarze. tak to zawiodłem się trochę, muzyka co do walki moim zdaniem jakoś ta bardziej z pierwszego ukazania anime mi się bardziej podobała niż ta co teraz tu wstawili ....

2 0
@Gumcajs

Nie chce mi się czytać *^▁^*

0 0
@Gumcajs

Ty się tu rozdania Oskarów spodziewałeś? Rozszerzone wersje, są głównie dla tych którzy z chęcią odświeżają sobie serie. Masz kilka tam mało ważnych scen, które coś tam zmieniają czy po prostu cieszą oko. Ale tez kilka ciut ważniejszych, lecz nadal nie będących mega ważnych względem całokształtu jak choćby: wersja katastrofy z duchem widziana oczami Origami a nie Shidou. DC nie da ci mega nowych doznań czy scen które wywrócą światopogląd, one po prostu pozwalają się cieszyć dłużej produktem czy poznać niektóre smaczki. Jak chociażby ten inny wymiar o którym wspominałeś, człowieku takie wersje powstają właśnie dla tych smaczków. Jakby ludzie tym "rzygali", studia nie wypuszczały by poprawionych Blue Rayi czy właśnie wersji reżyserskich. Jeszcze jedna sprawa, ogarnij interpunkcje czy duże litery. A w najlepszym wypadku samą formę wypowiedzi. Bo to MI chce się rzygać jak widzę wypowiedź w takim stanie.

a już się cieszyłem,myślałem że będzie nowy sezon

Cały 1 sezon. Czyli 12+OVA

0 0

Ooo prosz a ile ma być tych odcinków wiadomo coś?

0 0

To nie będzie kontynuacja, wyżej jest napisane, jest to 1 sezon posiadający dodatkowe, nie ukazane w zwykłej wersji sceny. Zapowiada się nieprzespana noc, gdy będą wszystkie odcinki :D

0 0

Czyli czego to będzie kontynuacja?

0 0

Czekam <3

Film też będzie. To jest 1 sezon powiększony o dodatkowe sceny o łącznej długości ~30 minut

W końcu coś się dzieje z tą serią, ale szczerze mówiąc to nie wiem o co chodzi z tą zakładką. Tu chyba nie chodzi o ten nadchodzący film no nie?

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony