Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Date A Live -Director’s Cut 01 PL Full HD

Następny odcinek
Openload Player
VShare Player
Openload Player
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
1
Autor napisów: 

Tłumaczenie: darkatraz & Rogal

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Co to za mix xD Mechy+magia+samuraj+wybuch :D

MEGA MEGA! Co to za pierwszy komentarz?! Naucz si pisać!

0 0

@redag1 Absolute Duo

0 0
@

Ok dzięki :D

0 0

Co to za anime w 0;01 na vshare ? Prosze o podesłanie

0 0

Dla niektórych (np. mnie) to nie problem, przetłumaczą sobie ze słuchu. A seria ogólnie warta jest kilkukrotnego obejrzenia, oczywiście według mnie.

Co do tej minuty. Ogólnie to w każdym języku brak tłumaczenia. Nawet w eng dubingu ten fragment mówią tak samo. Więc nie rozumiem w czym problem jeżeli w żadnym języku ta scena nie została przetłumaczona.

0 0

no nie, już mnie to zagięło 11:17 i co się rzuca potem w oczy, "brak angielskiego tłumaczenia" i teraz się zastanawiam, czy jaja to są czy co, jeżeli dodali jakieś tam parę sekundy to czemu tego nie przetłumaczono, tego nie rozumiem totalnie... spoko po odprawie dodany klaster z toką że w innym wymiarze śpi, no i dodane zakończenie, z tą toką spoko jeszcze rozumiem, bo jest to jakieś urozmaicenie, ending, no już powinien być w pierwszej serii czyli wciskanie tego na siłę, czyli podsumowując moim zdaniem gówno dodali, tylko jakieś wstawki by było ciekawie i zmienili muzykę chcąc zarobić na tym samym produkcie nie przepracowując się, czyli nawet to nie jest godne uwagi jak nie patrzeć, normalny odcinek ma czas trwania 23:40 a ten 28:03 czyli odliczyć wstęp odchodzi jakieś 15 sekundy i ending jakieś 1:30 czyli jak nie patrzeć no nic nie zrobili ambitnego tutaj, po prostu widocznie głód im zajrzał do 4 liter i starali się coś na szybko wykminić by to zrobić i wrzucić i sprzedać, mam nadzieje skromną że w późniejszych odcinkach się to zmieni, jak nie to po prostu nie polecam tego oglądać bo to czysta strata czasu moim zdaniem, wstawki które zastosowali mają minutę, czyli 30 sekundy tu i tam i na tym koniec... żałosne wręcz. co do oceny to dam ją później, jak obejrzę jeszcze z 3 odcinki.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?