Divine Gate

Otwarcie Boskiej Bramy połączyło niebo, świat żywych oraz zaświaty, dając początek erze chaosu, pełnej pragnień i rodzących przez nie konfliktów. By przywrócić porządek utworzono Radę Świata, której udało się spełnić swoje zadanie, na Ziemi zaś zapanował ład, a Boska Brama stała się z czasem niczym więcej, niż miejską legendą.
W tym nowym świecie Rada Świata gromadzi młodych ludzi spełniających odpowiednie wymagania oraz kierowanych własnymi pobudkami i wysyła ich by odnaleźli bramę, ten zaś któremu się to uda, będzie mógł zmienić świat według własnego życzenia.
Co jednak tak naprawdę leży za Boską Bramą? Czy dotarcie do tych niezwykłych drzwi naprawdę zmieni świat? A jeśli tak to co ulegnie owej zmianie? To co już było? A może to, co dopiero ma nadejść?

 

Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (7)

0 0

To anime to dramat. Każdy cierpiętnik-męczennik. Fajne walczyli i ginęli ludzie Artura ale kuźwa oni jednak żyją. Ładna grafika i przyjemna muzyka tyle.

9/10-Idealne.

5/10 ----- Fabuła i bohaterowie wyglądają ciekawie, ale gorzej z wykonaniem. Strasznie wkurzający narrator jak dla mnie. Jak na początku nawet mogłem go znieść tak im dalej tym bardziej denerwował. Byłoby dużo lepiej bez niego. Oglądałem z ciekawości, bo chciałem się dowiedzieć jak się rozwiąże sytuacja z bratem Aoto. Imiona niektóre były zaskakujące - ,, Mikołaj'' , ,, Szekspir '', ,, Arthur ''. Dobrze, żę jest ten Loki i jakoś napędza tą akcję do przodu. Nie wiem co by bez niego wyszło. Zakończenie, może być. Chociaż wytłumaczenie zakończenia i sposobu w jaki ci ,, rycerze okrągłego stołu '' przeżyli jest strasznie słabe - ,, Siła wyższa ''. Dla mnie to żadne wytłumaczenie. Jednak wskazuje ono, że powinien się pojawić drugi sezon tego anime. Następny sezon może okazać się lepszy od tego. O ile w ogóle wyjdzie. Jestem ciekawy co się stanie z Arthurem i Lokim dlatego jak powstanie dwójka to obejrzę. -----

0 0

Seria wydaje się dobra ,ale czegoś w niej brakowało.....................może 2 sezon będzie lepszy :D - jak wyjdzie :P

Po prostu boskie anime. Seria w sam raz dla mnie, chociaż dużo się nie działo to liczę, że w drugim sezonie to zrekompensują, o ile takowy nadejdzie.

0 0

Czekamyyyy :D

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?