Dokyuu Hentai HxEros

Świat jest na skraju upadku. Wszystko zaczęło się pięć lat temu, kiedy na Ziemię przybyły Kiseichu. Naszej planety bronią bohaterowie wyposażeni w urządzenia HxEros. Ów sprzęt używa mocy Ecchi (H) oraz erotyczności (Ero), by nasi wybawcy mogli pozbyć się wysysających libido potworów!
Enjou Retto i Hoshino Kirara są przyjaciółmi z dzieciństwa. Niestety ich ścieżki się rozeszły, ale teraz… podczas inwazji odnaleźli się na polu bitwy. Razem zaszyli się na jednego z wrogów, a po pokonaniu go, wstąpili w szeregi obrońców Ziemi.

Zwiastun:

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12 x 22min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Na nacie widziałem wersje bez cenz

0 0

początek zapowiadal sie na coś fajnego , ale potem średnio , jako echi wypada słabo , cenzura po co ktoś to wymyślił , tylko pogarszała sprawę , o gólnie średnie anime tylko 5/10

0 0

OMG dramat mocne ecchi i nic po za tym jakieś przebłyski fabuły ale nic ciekawego. 4/10

Spodziewałem się czegoś więcej. Jakąś serie w stylu starych "Power Rengersów" ale z otoczką "High School DxD", jednak seria nie potrafiła się skupić na niczym. Mimo, że na starcie dostajemy aż 5 bohaterów to po niedługim czasie pomysł na nich nie napędzał już serii więc pojawiły się nowe postacie, których konstrukcja byłą trochę lepsza ale tak jak w przypadku drugiego zespołu, po czasie również zaczęło brakować na nich pomysłu. A walki jak na serie o tematyce "Power Rengersów", no cóż, zapomniano o niej, było może kilka starć ale ani nie trwały długo ani specjalnie nic sobą nie pokazywały. Romans też się kręci średnio. Największym paradoksem tej serii jest fakt, że mimo, że jest to ecchi z tych mocniejszych to cenzura jest wszechobecna XD Więc jak ktoś lubi oglądać bardziej odważne ecchi to tu też nic dla siebie nie znajdzie. Mogła być fajna seria nawiązująca do starych serii z drużynową walką ze złem. A jest tylko koncept i kiepska jego rozbudowa, choć dawałem serii sporo szans a sama nie raz pozytywnie potrafiła zachęcić do dalszego oglądania brakowało temu większej kreatywności. 3/10

0 1

Cała historia to jedno wielkie XD ale mi się podobało więc dam ósemkę :)

Anime opowiada historię świata najechanego przez kosmitów. Najeźdźcy wykradali energię tworzoną przez erotyczne kwestie. Podczas używania mocy ubrania bohaterów rozkładają się na czynniki pierwsze. Anime polega na erotyczności, z kurewsko mocnym naciskiem na erotyczność, a i tak masz wszechobecną cenzurę, rozumiem cenzurę genitaliów, piersi również da się przeboleć, ale kurwa mać, cenzura dupska, czy też majtek jest moim zdaniem bezsensowna. Do tego dochodzi humor dla niewymagających, oraz prawdopodobieństwo haremu. Obejrzałem 2,5 odcinka i totalnie się zniechęciłem i osobiście nikomu nie polecam, przykładowe HSDXD o wiele lepsze od tego. 3/10 porzucone.

2 1

oglądam anime od wielu lat i powiem jedno.... TEGO NIE ZDZIERŻĘ! Jak ktoś kto zachowuje się jak cnotka niedajka ma mieć największą ero-moc? I czym jest wogóle ta ero-moc? Idiotycznie to jest zrobione. Może sam zamysł nie... ale to jakie postacie kogo grają i wszystko inne jest nie tak jak powinno! (moja opinia)

1 0

Kiedy będą tłumaczone następne odcinki? Na stronie 9anime.uno już jest kolejny odcinek

0 2

dowiedziałem się o tej bajce od animeman powiem jedno WTF japan

0 1
@MatMax

To pokaż to swoim dzieciom skoro to bajka.....

0 0

Superr, mam nadzieję, że się nie zawiodę !

1 3

Kolejny Hentai?? Bo już dwa są

2 0
@Piotr

Gdzie ty tu widzisz sceny kopulacji albo gdzie masz ukazaną waginę czy penisa??

@Piotr

Musisz lepiej liczyć. Jest więcej :-)

1 0
@Piotr

ecchci/supermoce - to jest to

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane