Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Donten ni Warau

W jedenastym roku Epoki Meiji (lata 1868-1912) rząd zabronił noszenia mieczy, zaś instytucja samurajów powoli odchodziła w zapomnienie. Mimo to nie wszystkim podobały się te nowe porządki, Japonia zaś powoli zaczęła tonąć w narastającej przestępności. Kraj postanowił rozwiązać ten problem zamykając kryminalistów w znajdującym się na środku jeziora więzieniu, z którego podobno nie da się uciec. Jedyną możliwą drogą na wyspę jest transport wodny, wykorzystywany do przewożenia więźniów, nadzorowany przez trójkę członków rodziny Kumo. Czy jest to jednak ich jedyne zadanie..?

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Komentarz @agnes_huber (pierwszy z komentarzy, najniżej) zawiera ogromny spoiler - nie czytajcie go jak nie chcecie sobie zepsuć historii.

fajne, ale powinni zrobic dluzsza historie. 9/10

przyjemnie sie ogladalo. fajne :)

0 0

Uwielbiam anime o samurajch /ninja, porostu takie kocham i to właśnie amine do takich się zalicza.

Nie Ma 4 odcinka

wspaniałe anime nie wiem jak manga ale anime mnie urzekło w życiu nie spodziewałam się tego zdarzenia jakie było w środku <3 pokochałam dwie postacie aww z pewnością wrócę jeszcze tutaj. polecam!

Szczerze wole mangę. W trzecim tomie ryczałam jak Tenkę wieszali. Nie mam zamiaru nikogo obrazić, że anime jest do kitu czy coś w tym rodzaju. Po prostu myślę, że każdy może się wypowiedzieć na temat danego anime. Mam nadzieje, że każdy mnie zrozumie. Pozdrawiam innych fanów japońskiej animacji oraz rysunku. :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?