Edens Zero

Nasza historia skupia się na Shikim – chłopaku, który całe życie spędził pośród maszyn, w opuszczonym parku rozrywki, położonym w Królestwie Granbell. Nie miał on kontaktu z ludźmi przez ponad sto lat… aż park odwiedziła Rebecca, w towarzystwie kota Happiego. Na dokładkę dotychczasowy spokój naszego bohatera wywraca się do góry nogami, gdy okazuje się, że jego ojczyzna stała się niebezpiecznym miejscem z powodu buntu robotów. Z tego powodu, Shiki, wraz z nowo poznanymi towarzyszami, ucieka na statku kosmicznym w bezgraniczny kosmos.

Zwiastun:

Czas: 
Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
?
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (26)

0 0

Całkiem fajne :)

0 0
@Ignor

No, jest git

0 0

Daj mi ktoś radę, czy lepiej oglądać dalej to czy się wstrzymać i obejrzeć Fair Tail bo ja już sam nie wiem

0 0
@Timeochan

Poza drobnymi nawiązaniami do Fairy Tail (które są wrzucone jako smaczki dla widza), jest to absolutnie odrębna produkcja. Nie ma potrzeby oglądać FT przed Edens Zero - może nawet lepiej jest tego nie robić, bo podobieństwo postaci jest dość spore ;)

3 0
@Timeochan

Jako fan Fairy Tail proponuje obejrzeć najpierw ft z resztą w którymś odcinku oni do niego nawiązują to samo dla siebie lepiej.

0 0
@Wojtek

Okej dzięki zacznę oglądać po skączeniu Atack of Titans bo właśnie zacząłem

1 1

Jeśli chodzi o imiona to zalecam zapoznać się z głównym planem twórcy całej serii. Autor przecież nam wyraźnie napisał że będzie starał się wydać 4 różne mangi tak jak są 4 pory roku dlatego mamy takie a nie inne imiona dla głównych bohaterów. Natsu Shiki i jak mnie pamięć nie myli to Haru. Dlatego uważam że czepianie się imion jako takie nie ma większego sensu trzeba obejrzeć całość a dopiero później ewentualnie zgłaszać w komentarzach zastrzeżenia.

0 0
@Wojtek

Szanuje : )

2 3

ok zmieniłem zdanie zbyt crindzowe fairy taille wystarczy ja więcej nie potrzebuje tak będzie lepiej

1 1
@ms.szubo

Jeśli uważasz to za crindzowe to nie oglądaj

3 1

Trochę Cringe jak się obejrzało całe Fairy Taile, póki co czekam na więcej odcinków, po 2 odcinkach wygląda mi to tylko i wyłącznie na klon Fairy Tale nic więcej.

0 0

Czy tylko ja tak mam że jak jest 3 odcinek to jest napisane Edens Zero 03 PL i jest napis PL czyli że jest po polsku a jest tylko po angielsku.

0 0

ogarnia ktoś może jak odcinki wychodzą? tak z ciekawości pytam bo na trzeci sporo czekac każą

0 0
@Wojtek

To chyba jest że co tydzień 1 odcinek ale po angielsku i trzeba czekać aż będzie po polsku

0 0
@Timeochan

Dzieki, właśnie się zastanawiam jak im to z tym polskim idzie. Zazwyczaj to dawali polskie tłumaczenie dość szybko a tu mam wrażenie żze cały tydzień się czeka na angielski a potem 2 tydzień na polski a szkoda bo tak to trudno się na animce poznać.

0 0
@Wojtek

zawsze jest co tydzień odcinek wypuszczany. Tłumacze z kitsune-subs to tłumaczą. Zazwyczaj jest to tłumaczone już po 3 - 5 godzinach i wstawaine na np. cda.pl, vidoza, vidlox itp.

0 0
@otaku na zmywaku

No właśnie kitsune to się ładnie uwija choćby z bnh i jakoś się tak do dobrego przyzwyczaiłem a tu mi troszku dziwnie że jest ang wersja pierwsza przecie to też japonskie anime a te przeważnie z jap na pl tłumaczą

2 1

nie wiem co wy do tego macie. Patrzycie na to jak na fairy tail V2 jprl ogarnijcie się patrząc pod takim kątem na anime nie da się wyciągnąć z niego co najlepsze. czepiacie się że mogli imienia zmienić ? to przestańcie to oglądać jak wam nie pasuje i tyle.

0 0
@otaku na zmywaku

Z jednej strony się z tobą zgadzam ale też nie bo to prawda jeśli chodzi o imiona ponieważ no za bardzo Fair tail. A jeśli ktoś nie lubi tego ,że te dwa anime są zbyt podobne do siebie to już jego sprawa nie musi oglądać jeśli mu to nie pasuje to na siłę nie ma sensu więc no. A tak wogule to nawet Fair tail nie oglądałem po prostu znam imiona i wogule.

2 0
@otaku na zmywaku

No i nie będę oglądał, bo to jest brak szacunku dla "pierwowzoru Fairy Tail!"

4 0

Naprawdę, aż tak ciężko wymyśleć nowe, inne imiona dla głównych bohaterów? "Dla mnie już na samym początku duży minus!"

0 1

mega spoko sprawa. Ciekawe jak to się potoczy. PS: Czekam na Mavis :)

1 1

jest git

3 1

Fair tale w kosmosie ???

0 1

Ale zapowiada się mega anime czekam aż 2 odcinek będzie po polsku

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?